Elit Garden

E-posta Gönder

Elit Garden Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Elit Garden Kapasite

 • Kapasite

  750-1.000

Elit Garden Genel Özellikler

Elit Garden Sıkça Sorulan Sorular

 • Elit Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Elit Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Elit Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Elit Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Elit Garden Hakkında

Vazgeçilmez bir gelenek olan kına gecesi organizasyonlarınıza, Sivas Elit Garden Düğün Salonu’nda ev sahipliği yapıyoruz!

Kusursuz bir davet için profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Aslında alanında uzman ve uzun yıllardır hizmet sektöründe yer alan kalabalık bir aileyiz! Özel konseptlerle keyifli davetler tasarlayacağımız konusunda da son derece iddialıyız.

Önceliğimiz istediğiniz ve hayalinizdeki kına gecesini tam anlamıyla gerçekleştirmek. Bu yüzden salon; kına merasimleriniz için özel bir kına tahtı ve cibinliğinin yer aldı şık kına köşesi, konuklarınızın masaları, gelin yolu, fotoğraf çekim alanları gibi tercih ettiğiniz konsepte uygun olarak stilize ediliyor. Son derece geniş açık ve kapalı alanlarımız ise farklı konseptler için uygun. 6000 metrekarelik bir alana kurulan tesisimizde her detayı ile hayallerinizi gerçekleştiriyoruz...

Görkemli bir şekilde dekore edilen davet alanı, en özel ânlarınız için hazır hale geldiğinde mutfakta da hummalı bir çalışma başlıyor. Genellikle kına gecelerinde ikram menüleri tercih edilse de yemekli ve kokteyl menüler de hazırlanabiliyor. Birbirinden farklı lezzetler bir araya getiriliyor, özel tarifler kullanılarak hazırlanan tatlar konuklarınızın beğenisine sunuluyor.

Gece boyunca kesintisiz eğlence müzik şöleni de size eşlik ediyor. Geniş bir repertuvara sahip olan müzisyenlerimiz kına türkülerinden pop müziklere istediğiniz tarzda eğlencenin odağı haline geliyor. Gecenin belki de en önemli ayrıntısı ise Elit Garden ekibinde yer alan profesyonel çekim ekibi ile fotoğraf ve video kayıt yapıyor olmamız!
Tamamı size özel olan kına gecesi organizasyonlarınızda herhangi bir ânı kaçırmadan hem merasimleri hem de eğlencenizi belgeliyoruz...

Siz de sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerle Sivas kına salonları arasında bizi tercih ediyorsanız, doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan Elit Garden iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butona tıklamak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Alibaba Cad. Çayboyu Mah. No: 16 Merkez/ Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Elit Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.