Masal Düğün Salonu Gemerek

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Masal Düğün Salonu Gemerek - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Masal Düğün Salonu Gemerek Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Masal Düğün Salonu Gemerek Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Masal Düğün Salonu Gemerek Sıkça Sorulan Sorular

Masal Düğün Salonu Gemerek kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Masal Düğün Salonu Gemerek kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Masal Düğün Salonu Gemerek kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Masal Düğün Salonu Gemerek kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Masal Düğün Salonu Gemerek Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi muhteşem bir organizasyonla kutlamak isteyen çiftleri Gemerek Masal Düğün Salonu’na davet ediyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ve profesyonel ekibimizle birlikte uzun yıllardan beri Sivas Gemerek’te faaliyet gösteriyoruz. Hayatınızın en değerli ve özel günlerini eğlenceli bir şekilde bir şekilde kutlamanız için organizasyonunuzu titizlikle planlıyor, planlamamızın her aşamasıyla özel olarak ilgileniyoruz.

Keyifli ve unutamayacağınız bir kına gecesi organizasyonuyla sizi buluşturuyor ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Salonumuzdan bahsedelim size. Yüksek tavan ve ferah bir alanda rahatça eğlenebileceksiniz. Salonumuzda yılın dört mevsimi de organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyoruz. Isıtma ve soğutma sistemimiz mevcut olduğundan dolayı misafirlerimizin rahat bir gün geçirmesini sağlıyoruz.

Salonumuzda davetli sayınıza göre oturma düzenini belirliyoruz. 6’şarkişilik yuvarlak masalarımızı davetlilerin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Kına gecelerinde kına tahtını düğün organizasyonlarında ise gelin ve damat masasını salonun en güzel köşesine, oyun pistinin yan tarafına konumlandırıyoruz. Masa örtüsü ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifi sunuyoruz. Ağırlıklı olarak beyaz ve krem renk kombinasyonunu kullanıyoruz. Konsept bir kına ve bekârlığa veda organizasyonu gerçekleştirmek isterseniz, organizasyon firmalarıyla anlaşarak, Osmanlı, Hint ve modern konseptte salonumuzu süsleyebilirsiniz.

Kına geceniz için deneyimli, geniş repertuvarına sahip sanatçılarla anlaşıyor, ses sistemi ve sahne kurulumunu kaliteli ekipmanlarla yaparak sevdiklerinizle birlikte eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Kına merasiminize uygun şarkı listesi de hazırlayabiliyoruz.

Masal Düğün Salonu olarak mutluluğa adım atan çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz. Siz de düğün, kına gecesi organizasyonu, nişan kutlamalarınızı bizim ev sahipliğimizde gerçekleştirmek isterseniz, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahip olmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

Ekiple Tanışın

  • İşyeri Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Sağlık Ocağı Karşısı Yeniçubuk, Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Masal Düğün Salonu Gemerek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.