Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sivas

Garden Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Garden Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Garden Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Garden Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Garden Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Garden Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Garden Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Garden Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Garden Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Garden Düğün Salonu Hakkında

Mutlu bir birlikteliği adım atan pek çok çiftin Sivas’taki adresi Garden Düğün Salonu! 20 yıldan fazla süredir hizmet veren profesyonel ekibimizin uzman görüşleri ve deneyimleriyle harmanlanan özel bir kına gecesi konsepti yaratmaya hazır olun! Bunun için yalnızca isteklerinizi belirteceğiniz görüşmeye katılmalı ve organizasyon sorumlumuza yol göstermelisiniz. Konsept fikriniz yok veya karar veremediniz mi? Endişelenmeyin! Ücretsiz danışmanlık hizmetimizle tarzınıza uygun bir kına gecesinin düzenlenmesini de sağlıyoruz.

Gelin yolu, davetli masaları, kına köşesi, dans pisti ve sahne de dâhil bütün salonu uyumlu bir şekilde dekore ediyoruz. Rengârenk çiçekler, masa aksesuarları, şamdanlar ve dekorlarla süslemeler yapıyoruz. Sade bir şıklığı olan salonumuz 400 kişilik davet anına sahip. Dikdörtgen ve yuvarlak masa modellerimiz de davet alanını daraltmayacak ve konuklarınızın rahatça hareket edebilecekleri şekilde düzenleniyor. Beyaz rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı salonumuzda kına törenlerinin geleneksel esintileri kırmızı renkte dokunuşlarla yapılıyor… Özel olarak aydınlatılan yüksek tavanlı salonumuzu her mevsim tercih edebilmeniz için teknolojik ekipmanlarımız var. Ses, ışık, havalandırma ve iklimlendirme sistemlerimizle rahat nefes alacaksınız. Konforunuzu düşünen bir ekiple çalışmanın ayrıcalıklarını yaşayacaksınız!

Davet menülerini merak ediyorsanız, geleneksel lezzetlerle ana yemek mi sunmak istersiniz? Yoksa ikram menüler mi? Karar size ait! Bu konuda ekibimiz menü tadımları düzenleyecek, Garden Düğün Salonu Sivas menüleri arasından karar verme şansı sunacak. Şık sunumlar da güler yüzlü servis personellerimiz tarafından konuklarınıza servis edilecek.

Geleneksel bir eğlence tercih edenlerdenseniz, müzik konusunda da hassas davranıyoruz. Kına merasimi sırasında gecenize eşlik edecek türküler ve parçalarla repertuvarınızı hazırlıyoruz.

Siz de Sivas kına salonları arasında bizi tercih ediyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak veya iletişim formunu doldurarak Garden Düğün Salonu ekibiyle irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Örtülüpınar Şehit. Astsubay Hakan Şahbaz Sok. No: 23 Merkez/ Sivas

 • Haritadaki Konumu

  Garden Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.