Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sivas

Yıldızdağı Kır Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yıldızdağı Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Yıldızdağı Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Yıldızdağı Kır Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Yıldızdağı Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Yıldızdağı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yıldızdağı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yıldızdağı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yıldızdağı Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yıldızdağı Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Yıldızdağı Kır Bahçesi Hakkında

Muhteşem güzelliklere sahip kır bahçemizde kına ve bekârlığa veda partisi organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftlerimize unutamayacakları gibi bir gün yaşatıyoruz. Sivas Yıldızdağ Kır Bahçesi olarak uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Hayallerinizin gerçekleşmesine artık çok yakınsınız. Farklı organizasyon stilimizle birlikte rüyalarınızdaki gibi bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Kır bahçemiz şık tasarlanmış ve günümüzün trendlerine uygun olarak süslenmiştir. Masa ve sandalye giydirmelerinde açık renk tonlarını kullanarak size farklı seçenekler sunuyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından aksesuar ve dekor temin ediyoruz. Kına ve bekârlığa veda gecelerine özel olarak kına tahtı kurulumu yapıyor, tahtı bindallı ve kaftanınıza uygun renk ve tarzda süslüyoruz.

Canlı müzik ve profesyonel orkestra eşliğinde eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Kına merasiminiz sırasında kına müziği çalıyor, merasim bittikten sonra eğlencemize kaldığımız yerden devam ediyor, duygusal anlarınızı unutmanızı sağlıyoruz. İsterseniz kına ekipleriyle anlaşarak organizasyonunuzda size ve konuklarınıza görsel bir şölen yaşatabiliyoruz.

Organizasyonlarınızı farklı lezzetlerin bulunduğu yemekli menü seçenekleri sunuyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak yemeklerimizi hazırlıyor ve davetlilere güler yüzümüzle servis ediyoruz. Yemeksiz bir organizasyon tercih ediyorsanız, çerez, meşrubat ve kuru pasta ikramımız bulunuyor.

Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne değişen düğün trendini yakından takip ediyor ve tüm yaratıcılığımızla her geçen yıl farklı çiftlere farklı alternatifler sunuyoruz. Kına ve bekârlığa veda organizasyonları dışında düğün, sünnet düğünleri, nişan kutlamaları kurumsal etkinliklere ve toplu yemek organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Kültürümüzün en güzel yansıması olan bu değerli günü siz de bizim ev sahipliğimizde keyifli bir şekilde kutlamak isterseniz, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilir, hizmet detaylarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yenişehir Mahallesi Sultanşehir Bulvarı No:22 Sivas

 • Haritadaki Konumu

  Yıldızdağı Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.