Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sivas

Qubbe Palas Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Qubbe Palas Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Qubbe Palas Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Qubbe Palas Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Qubbe Palas Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Qubbe Palas Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Qubbe Palas Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Qubbe Palas Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Qubbe Palas Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Qubbe Palas Düğün Salonu Hakkında

Masallardaki gibi bir kına gecesine hazır mısınız? Qubbe Palas Düğün ve Kına Salonları Sivas’ta sizin için hazır… Üstelik birbirinden özel konseptlerle büyülü bir atmosfer ve hayal ettiğiniz bütün detaylarla uzun yıllar konuşulacak bir gece düzenliyoruz. Bu denli iddialı olmamızın nedenini merak ediyorsanız, gelin anlatalım:

Yıllardır içinde bulunduğumuz sektörde en iyi olmayı hedefliyoruz. Bu yüzden profesyonel bir ekiple çalışmakla yetinmiyoruz! Güler yüzlü ve enerjik ekibimizle konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Elbette bunun için öncesinde isteklerinizi öğreniyor, aldığımız bilgiler ışığında harekete geçmek için plan yapıyoruz. Organizasyon sorumlumuz kına konseptinize karar vermenize yardımcı oluyor! Hatta eksiksiz bir gece için organizasyon yönetimi görevini de üstleniyoruz.

Geceniz nasıl mı başlıyor? İlk olarak konseptinize özel renklerle süslemeler yaptığımız yuvarlak masalar ve tiffany sandalyelere konuklarınızı buyur ediyoruz. İkramlarla karşıladığımız konuklarınızdan sonra elinizde tefle oynayarak gelin yolundan geçiyorsunuz. Damat beyle karşılıklı dans ediyor, bu sırada hem dansçılarımız hem de yakınlarınız etrafınızı sarıyor ve unutulmaz bir giriş yapmış oluyorsunuz... Dans ederek, eğlenerek başlattığımız gece kesintisiz eğlence ile devam ediyor! Siz kına tahtınızda yerinizi aldığınızda konuklarınıza yemekli veya yemeksiz menüleriniz sunuluyor. Şık sunumlar hazırlayarak konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Servis sona erdikten sonra benzersiz gecenizde duygu dolu kına merasimi gerçekleştiriyor ve kınalı ellerinizle tekrar dansa başladığınızda; rengârenk kemeri kaftanın üzerine takarak bütün zarafetinizle yaptığınız dansa konuklarınızı da davet ediyoruz…

Bu özel anlara eşlik eden konuklarınıza kına hediyelerini dağıtma ve özel ikramlarınızı sunma görevlerinin yanında müzik ve her ânınızı belgeleme görevlerini de üstleniyoruz. Repertuvarında yer alan şarkılarla kesintisiz eğlence sağlayan müzisyenlerimiz gecenizi taçlandırıyor. Çekim ekibimiz de kına gecenizi kayıt altına alıyor!

Size de konuklarınızla eğlenmek ve çekim ekibimize gülümseyerek poz vermek kalıyor! Sivas kına salonları arasında bizi tercih ediyorsanız, yapmanız gereken tek şey Qubbe Palas Düğün Salonu iletişim formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Yenişehir Mah. D 200 Yolu Merkez/ Sivas

 • Haritadaki Konumu

  Qubbe Palas Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.