Buruciye Otel

E-posta Gönder

Buruciye Otel Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Buruciye Otel Kapasite

 • Kapasite

  100-200

Buruciye Otel Genel Özellikler

Buruciye Otel Sıkça Sorulan Sorular

 • Buruciye Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Buruciye Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Buruciye Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Buruciye Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Buruciye Otel Hakkında

Sizi yeni bir başlangıç yapmak için otelimize davet ediyoruz. Mutlu bir geleceğe ‘’evet’’ demeden önce, bekarlığınızın son günlerinden doyasıya eğlenebileceğiniz bir ortam sağlıyoruz. Üstün hizmet anlayışımızla sizin memnuniyetiniz için faaliyet gösteriyoruz.

Buruciye Otel Merkez/Sivas’ta kına geceniz için size hangi hizmetleri sağlıyoruz? Gelin birlikte bir göz atalım…

Kına gecenizi yapacağımız Balo Salonumuz, 200 kişiye kadar çıkabilen konuk ağırlama kapasitesiyle faaliyet gösteriyor. Masalarımızı 4-6 kişilik olacak şekilde, konuk sayınıza göre yerleştiriyoruz. Size mekân dekoru için seçenekler sunuyoruz. Birlikte belirlediğimiz renklerde masa ve sandalyelerinizi giydirebiliyor, salonumuzda farklı bir ambiyans yakalayabiliyoruz. Renkler ve biçimler akılda kalmayı kolaylaştıran ayrıntılardır; sizin de düğününüzün akılda kalması için özenle çalışıyoruz.

Yemekli davetleriniz için profesyonel mutfağımızda, usta aşçılarımızın hazırladığı leziz menülerimizi misafirlerinize sunuyoruz. Menümüzün içeriği; başlangıç tabağı, ara sıcaklar ve ana yemekten oluşuyor. Bu yemekleri istediğiniz içecek seçenekleriyle tamamlayabilirsiniz. Tüm sunumlarımızı tecrübeli ve işinde son derece titiz servis ekibimiz yapıyor. Aynı zamanda ekibimiz, misafirleriniz tüm isteklerini karşılamak için davetiniz boyunca aralıksız çalışıyorlar.

Otelimizde profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Kına geceniz için yöresel kına müzikleriyle sizi hem duygulandırıyor hem de neşelendiriyoruz. Hizmetlerimize ek olarak profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.

Verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil! Siz de daha fazla bilgi edinmek ve Sivas Buruciye Otel fiyatlarını öğrenmek için hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Çiftlerimize ve onların değerli konuklarına unutulmayacak bir gün yaşatmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Eski Kale Mahallesi Hoca İmam Caddesi No:18 Merkez / Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Buruciye Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.