Gelinlik

Nilüfer Gelinlik Firmaları

Merve Alkan Bridal
5,0
(13 Yorum)
5. yıl
Nilüfer
24 saatte cevap verir

Hayallerinizdeki gelinliğe sadece bu metin kadar uzaklıktasınız, onu okumanız ve bizimle gerçek anlamda tanışmanız da maksimum birkaç dakikanızı alır. Şimdi size Merve Alkan Fashion Design...

40.000-50.000 TL
İncele
Hacer Onar Bridal Gown
5 Yorum
7. yıl
Nilüfer

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğününüz yaklaşıyorsa, Hacer Onar Bridal Gown değerli gününüzde ışıltınızla misafirlerinizi büyüleyeceğiniz gelinlik modelleriyle hizmetinizde. İşini aşkla...

20.000
18.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Nilüfer Seda Ersan Tasarım

40.000-50.000 TL

Nilüfer Filiz Özel Tasarım

20.000-30.000 TL

Nilüfer Eva Bride

10.000-20.000 TL

Nilüfer Zadegan Moda Evi

10.000-20.000 TL

Nilüfer Cansu Susam Haute Couture

20.000-30.000 TL

Nilüfer Şule Moda Evi

20.000-30.000 TL

Nilüfer U&S Haute Couture

20.000-30.000 TL

Nilüfer Zehra Özkan Modaevi

10.000-20.000 TL

Nilüfer Agraf Atelierr

20.000-30.000 TL

Nilüfer Clue

Nilüfer Arda Kuyumcu Haute Couture

20.000-30.000 TL

Nilüfer Hülya Arcan Dikim Evi

10.000-20.000 TL

Nilüfer Mehtap Güler

10.000-20.000 TL

Nilüfer Ece Kaytan Wedding House

20.000-30.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Nilüfer'deki Gelinlik Firmaları

Düğününüzde nasıl bir gelinlik modeli tercih edeceğinize henüz karar veremediyseniz, Bursa Nilüfer’deki modaevlerine göz atmanızı öneriyoruz. Nilüfer gelinlikçileri, her yıl modanın ana trendlerini takip ederek tasarım yapıyor. İlçedeki gelinlik firmalarının bir kısmı, dönemlik koleksiyonlar çıkarabiliyor. Gelin adayları ister özel dikim isterlerse de hazır model düğün kıyafetlerini tercih edebiliyor.

Nilüfer’deki gelinlik firmalarının birçoğu; abiye, nişanlık ve after party elbisesi de tasarlayabiliyor. İlçedeki modaevlerinin birlikte çalışmış olduğu tasarımcılar, hayalini kurduğunuz özel gün elbisesini önce kağıda döküyor. Usta terziler, her detayı tasarlanan kıyafeti kusursuz bir şekilde dikiyor. Tüm bu süreçlerin tamamlanıp gelinliğin teslim edilmesi ise yaklaşık olarak 4 haftayı buluyor.

Nilüfer gelinlik mağazaları, yoğun olarak; Ahmet Yesevi, Cumhuriyet, 29 Ekim, Çalı, Odunluk ve İhsaniye mahallelerinde yer alıyor. Bu ilçelerde yer alan mağazaların büyük bir kısmı, hizmetlerini hafta sonunda da sunabiliyor. Hafta sonu hizmet verebilen gelinlik firmalarında, teslim süresi daha kısa oluyor. Gelinlik firmalarının bazıları aksesuar tasarımı yaparak, gelin adaylarının yüzlerini güldürüyor.

Nilüfer’deki gelinlikçiler, model çeşitliliğiyle tüm gelin adaylarına hitap etmeyi amaçlıyor. İlçedeki modaevlerinde her tarza ve her bütçeye uygun olan gelinlik modelleri bulunuyor. Hazır modeller, özel tasarım gelinliklere göre daha uygun fiyatlı oluyor. Duvak, eldiven, gecelik, sabahlık ve gelin buketi gibi ekstralar için ayrıca ödeme yapmanız gerekebiliyor. Hizmet ve olanaklar modaevlerine göre farklılık gösteriyor.

Nilüfer Gelinlikçilerinin Avantajlı Hizmetleri

Nilüfer gelinlik firmalarının geniş bir model yelpazesi bulunuyor. Gelinlikler her tarza ve her bütçeye uyuyor. Özel tasarım modeller, beden ölçülerinize uygun bir şekilde dikiliyor. Özel dikim modellerde, herhangi bir potluk olmuyor. Gelinliğiniz hazır olduğunda, beğenmediğiniz kısımları düzelttirebilme olanağınız bulunuyor. Gelinliğinize ekstra taş veya mücevher ekletmek isterseniz, bunlar da birkaç hafta içinde tamamlanmış oluyor.

Nilüfer gelinlik kiralama hizmeti sunan ilçeler arasında yer alıyor. Hazır modelleri tercih eden Bursalı gelinler, kiralama hizmetlerinden yararlanabiliyor. Tadilat işlemleri sayesinde, seçmiş olduğunuz hazır gelinlik de üzerinize tam oturuyor. Tadilat ve dikiş gibi emek isteyen yöntemlerle, yetenekli terziler alakadar oluyor. İlçedeki gelinlik firmalarının bazıları, tasarımcı ve stilistlerle birlikte çalışmayı tercih ediyor.

Nilüfer’deki firmalarda; prova yapma, aksesuar temin etme ve duvak tasarlama gibi olanaklar bulunuyor. İlçedeki firmaların bir kısmı, saç aksesuarı ve el çiçeği gibi malzemeleri gelinlere ücretsiz olarak temin edebiliyor. Gelinlere özel hediyeler, kampanya olanakları ve indirim fırsatları sayesinde yüzlerde güller açıyor. Nilüfer modaevleri; gelinleri, aileleri ve arkadaşlarıyla birlikte en güzel şekilde ağırlıyor.

Nilüfer gelinlik firmaları, düğün öncesi ve sonrasında gerçekleştirilen organizasyonlarda da sizin yanınızda oluyor. İlçedeki gelinlikçiler sizin için; nişanlık, kınalık, bindallı, kaftan, abiye, after ve before party elbiseleri hazırlayabiliyor. Özel gün kıyafetlerinin tarzını ve modelini belirlemek tamamen size bırakılıyor. Renk ve kumaş seçimleri, gelin adaylarının zevkini yansıtıyor. Seçim yaparken trendleri de göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Nilüfer Gelinlik Mağazalarının Fiyat Aralığı

Nilüfer’deki mağazalarda, hayal ettiğiniz gelinliğe uygun, ortalama ya da daha yüksek fiyatlar karşılığında sahip olabilirsiniz. Gelinliğinizi ister satın alabilir isterseniz de kiralayabilirsiniz. Bursa gelinlik firmalarıyla kıyaslandığı zaman Nilüfer’deki mağazaların geniş bir fiyat skalasına hitap ettiğini söyleyebiliriz. Her bütçeye uygun olan Nilüfer gelinlik firmalarının büyük bir kısmında, ücretlerin makul olduğunu da belirtelim.

Nilüfer gelinlik fiyatları uygun olan yerler; Nalbantoğlu, Karaman, İhsaniye ve Altınşehir’de çok sayıda bulunuyor. İçinize sinen gelinliği bulabileceğiniz uygun fiyatlı mağazalarda, teslim süresi 4-5 hafta arasında değişiyor. Benzersiz hizmetlerini hafta sonunda da gelin adaylarına sunan modaevleri, Nalbantoğlu Mahallesi’nde yer alıyor. Bütçe dostu mağazalarda, gelinlere hem hazır modeller hem de tasarım ürünler sunulabiliyor.

Gelinlik fiyatları Nilüfer’de çoğunlukla ortalama skalada seyrediyor. İlçedeki ortalama fiyatlı gelinlik mağazalarının bir kısmı; Cumhuriyet, Çalı, İhsaniye, 29 Ekim ve Mihraplı’da yer alıyor. Fiyatları ortalamada seyreden modaevlerinin birçoğu, 4 hafta içerisinde ürününüzü teslim edebiliyor. 1 haftadan daha kısa bir sürede gelinlik teslimi yapabilen mağazalar ise 29 Ekim Mahallesi’nde bulunuyor.

Nilüfer’deki yüksek fiyatlı gelinlik firmaları, ünlü tasarımcılarla birlikte çalışıyor. Marka değeri taşıyan tasarım gelinliklerde kullanılan lüks malzemeler ve kaliteli işçilik, ürünün maliyetini de artırıyor. Yüksek fiyatlı firmalar, ipek oranı yüksek olan ithal kumaşlar kullanıyor. Lüks gelinlikçiler, Ahmet Yesevi Mahallesi’nde yer alıyor. Nilüfer kiralık gelinlik fiyatları, ilçedeki mağazalara göre farklılık gösteriyor.

Nilüfer’deki Firmalarda Vücut Tiplerine Uygun Gelinlik Seçimi

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları