Nilüfer Gelinlik Firmaları

Nilüfer'deki tüm gelinlik firmaları burada!

%22 indirim
Seda Ersan Tasarım
122
2
Seda Ersan Tasarım

9 yorum

Nilüfer

 • 3. yıl
 • Gelinliğiniz aşkınızı anlatan en değerli elbisenizdir. Bu nedenle gelin böylesine değerli olan gelinliğiniz konusunda işinizi şansa bırakmayın ve Seda Ersan Gelinlik’in muhteşem tasarımlarıyla,...

  Min. Fiyat
  15.000-25.000 TL
  Teslim Süresi
  2 hafta
  İz Wedding House Bursa
  205
  İz Wedding House Bursa

  4 yorum

  Nilüfer

  Hangi gelin düğün gününde tüm dikkatleri üzerinde toplayıp göz alıcı bir gelinlikle salınmak istemez ki? Biz, İz Wedding House Bursa’daki mağazamızda işte tam da bu hayali yaşayan gelinlere hitap...

  Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
  Teslim Süresi
  1 hafta
  3 taksit
  Belma Şen
  69
  1
  Belma Şen

  Nilüfer

  Kendi masalınızın kahramanı olduğunuzda, bembeyaz gelinliğinizin içinde muhteşem görünmek istersiniz. Biz de Belma Şen Moda Tasarım ailesi olarak, size bir prenses gibi hissetmeyi vaat ediyoruz....

  Min. Fiyat
  25.000 TL'den fazla
  Teslim Süresi
  3 hafta
  %15 indirim
  SG Experience Wedding
  66
  1
  SG Experience Wedding

  5 yorum

  Nilüfer

 • 2. yıl
 • Gelinlik modasına yeni bir soluk getirme amacıyla kurulan S&G Experience Wedding çıkardığı modern koleksiyonlar ve kişiye özel dikim gelinlikleriyle düğün gününüzde kusursuz bir görünüm elde...

  Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
  Teslim Süresi
  1 haftadan az
  Merve Alkan Bridal
  428
  5
  Merve Alkan Bridal

  13 yorum

  Nilüfer

 • 4. yıl
 • Hayallerinizdeki gelinliğe sadece bu metin kadar uzaklıktasınız, onu okumanız ve bizimle gerçek anlamda tanışmanız da maksimum birkaç dakikanızı alır. Şimdi size Merve Alkan Fashion Design...

  Min. Fiyat
  15.000-25.000 TL
  Teslim Süresi
  3 hafta

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Nilüfer'deki Gelinlik Firmaları

  Düğününüzde nasıl bir gelinlik modeli tercih edeceğinize henüz karar veremediyseniz, Bursa Nilüfer’deki modaevlerine göz atmanızı öneriyoruz. Nilüfer gelinlikçileri, her yıl modanın ana trendlerini takip ederek tasarım yapıyor. İlçedeki gelinlik firmalarının bir kısmı, dönemlik koleksiyonlar çıkarabiliyor. Gelin adayları ister özel dikim isterlerse de hazır model düğün kıyafetlerini tercih edebiliyor.

  Nilüfer’deki gelinlik firmalarının birçoğu; abiye, nişanlık ve after party elbisesi de tasarlayabiliyor. İlçedeki modaevlerinin birlikte çalışmış olduğu tasarımcılar, hayalini kurduğunuz özel gün elbisesini önce kağıda döküyor. Usta terziler, her detayı tasarlanan kıyafeti kusursuz bir şekilde dikiyor. Tüm bu süreçlerin tamamlanıp gelinliğin teslim edilmesi ise yaklaşık olarak 4 haftayı buluyor.

  Nilüfer gelinlik mağazaları, yoğun olarak; Ahmet Yesevi, Cumhuriyet, 29 Ekim, Çalı, Odunluk ve İhsaniye mahallelerinde yer alıyor. Bu ilçelerde yer alan mağazaların büyük bir kısmı, hizmetlerini hafta sonunda da sunabiliyor. Hafta sonu hizmet verebilen gelinlik firmalarında, teslim süresi daha kısa oluyor. Gelinlik firmalarının bazıları aksesuar tasarımı yaparak, gelin adaylarının yüzlerini güldürüyor.

  Nilüfer’deki gelinlikçiler, model çeşitliliğiyle tüm gelin adaylarına hitap etmeyi amaçlıyor. İlçedeki modaevlerinde her tarza ve her bütçeye uygun olan gelinlik modelleri bulunuyor. Hazır modeller, özel tasarım gelinliklere göre daha uygun fiyatlı oluyor. Duvak, eldiven, gecelik, sabahlık ve gelin buketi gibi ekstralar için ayrıca ödeme yapmanız gerekebiliyor. Hizmet ve olanaklar modaevlerine göre farklılık gösteriyor.

  Nilüfer Gelinlikçilerinin Avantajlı Hizmetleri

  Nilüfer gelinlik firmalarının geniş bir model yelpazesi bulunuyor. Gelinlikler her tarza ve her bütçeye uyuyor. Özel tasarım modeller, beden ölçülerinize uygun bir şekilde dikiliyor. Özel dikim modellerde, herhangi bir potluk olmuyor. Gelinliğiniz hazır olduğunda, beğenmediğiniz kısımları düzelttirebilme olanağınız bulunuyor. Gelinliğinize ekstra taş veya mücevher ekletmek isterseniz, bunlar da birkaç hafta içinde tamamlanmış oluyor.

  Nilüfer gelinlik kiralama hizmeti sunan ilçeler arasında yer alıyor. Hazır modelleri tercih eden Bursalı gelinler, kiralama hizmetlerinden yararlanabiliyor. Tadilat işlemleri sayesinde, seçmiş olduğunuz hazır gelinlik de üzerinize tam oturuyor. Tadilat ve dikiş gibi emek isteyen yöntemlerle, yetenekli terziler alakadar oluyor. İlçedeki gelinlik firmalarının bazıları, tasarımcı ve stilistlerle birlikte çalışmayı tercih ediyor.

  Nilüfer’deki firmalarda; prova yapma, aksesuar temin etme ve duvak tasarlama gibi olanaklar bulunuyor. İlçedeki firmaların bir kısmı, saç aksesuarı ve el çiçeği gibi malzemeleri gelinlere ücretsiz olarak temin edebiliyor. Gelinlere özel hediyeler, kampanya olanakları ve indirim fırsatları sayesinde yüzlerde güller açıyor. Nilüfer modaevleri; gelinleri, aileleri ve arkadaşlarıyla birlikte en güzel şekilde ağırlıyor.

  Nilüfer gelinlik firmaları, düğün öncesi ve sonrasında gerçekleştirilen organizasyonlarda da sizin yanınızda oluyor. İlçedeki gelinlikçiler sizin için; nişanlık, kınalık, bindallı, kaftan, abiye, after ve before party elbiseleri hazırlayabiliyor. Özel gün kıyafetlerinin tarzını ve modelini belirlemek tamamen size bırakılıyor. Renk ve kumaş seçimleri, gelin adaylarının zevkini yansıtıyor. Seçim yaparken trendleri de göz önünde bulundurmak gerekiyor.

  Nilüfer Gelinlik Mağazalarının Fiyat Aralığı

  Nilüfer’deki mağazalarda, hayal ettiğiniz gelinliğe uygun, ortalama ya da daha yüksek fiyatlar karşılığında sahip olabilirsiniz. Gelinliğinizi ister satın alabilir isterseniz de kiralayabilirsiniz. Bursa gelinlik firmalarıyla kıyaslandığı zaman Nilüfer’deki mağazaların geniş bir fiyat skalasına hitap ettiğini söyleyebiliriz. Her bütçeye uygun olan Nilüfer gelinlik firmalarının büyük bir kısmında, ücretlerin makul olduğunu da belirtelim.

  Nilüfer gelinlik fiyatları uygun olan yerler; Nalbantoğlu, Karaman, İhsaniye ve Altınşehir’de çok sayıda bulunuyor. İçinize sinen gelinliği bulabileceğiniz uygun fiyatlı mağazalarda, teslim süresi 4-5 hafta arasında değişiyor. Benzersiz hizmetlerini hafta sonunda da gelin adaylarına sunan modaevleri, Nalbantoğlu Mahallesi’nde yer alıyor. Bütçe dostu mağazalarda, gelinlere hem hazır modeller hem de tasarım ürünler sunulabiliyor.

  Gelinlik fiyatları Nilüfer’de çoğunlukla ortalama skalada seyrediyor. İlçedeki ortalama fiyatlı gelinlik mağazalarının bir kısmı; Cumhuriyet, Çalı, İhsaniye, 29 Ekim ve Mihraplı’da yer alıyor. Fiyatları ortalamada seyreden modaevlerinin birçoğu, 4 hafta içerisinde ürününüzü teslim edebiliyor. 1 haftadan daha kısa bir sürede gelinlik teslimi yapabilen mağazalar ise 29 Ekim Mahallesi’nde bulunuyor.

  Nilüfer’deki yüksek fiyatlı gelinlik firmaları, ünlü tasarımcılarla birlikte çalışıyor. Marka değeri taşıyan tasarım gelinliklerde kullanılan lüks malzemeler ve kaliteli işçilik, ürünün maliyetini de artırıyor. Yüksek fiyatlı firmalar, ipek oranı yüksek olan ithal kumaşlar kullanıyor. Lüks gelinlikçiler, Ahmet Yesevi Mahallesi’nde yer alıyor. Nilüfer kiralık gelinlik fiyatları, ilçedeki mağazalara göre farklılık gösteriyor.

  Nilüfer’deki Firmalarda Vücut Tiplerine Uygun Gelinlik Seçimi

  Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

  Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları