Hülya Arcan Dikim Evi

E-posta Gönder

 • Nilüfer, Bursa.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Hülya Arcan Dikim Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Hülya Arcan Dikim Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Hülya Arcan Dikim Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Hülya Arcan Dikim Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

Hülya Arcan Dikim Evi Hakkında

Hülya Arcan Dikim Evi olarak uzun zamandır Bursa’da başarılı şekilde hizmet veriyoruz. Özgün tasarımlarımızla birbirinden güzel gelinlikler modelleri huzurunuza çıkarıyoruz. Sizi diğer gelinlerden ayıracak ve şıklığınızla göz kamaştırmanızı sağlayacak gelinliği modaevimiz içerisinde bulunduruyoruz.

Doğru gelinliği bulma sürecinde oldukça heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. Modaevimiz içerisinde sizi samimi bir şekilde ağırlayarak ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Aklınıza gelebilecek her model gelinliğin bulunduğu mağazamız içerisinde zevkinize uygun tasarımlar yaparak sizin için özel dikim bir gelinlik hazırlıyoruz.

Modaevimiz içerisinde bulunan hazır modelleri önce huzurunuza çıkarıyoruz. İçlerinden en beğendiklerinizi muhakkak denemenizi istiyoruz. Tamamı el işçiliğiyle hazırlanmış gelinliklerden içinize sinen bir model olursa tadilat gerekiyorsa hazırlıkları yaparak düğününüze hazır hale getiriyoruz. Hazır modellerden ziyade özel dikim bir hizmet almak isterseniz de vücut ölçülerinizi, karakteristik yapınızı ve düğününüzün ayrıntılarını göz önünde bulundurarak size özel bir tasarım çiziyoruz. Vücut ölçülerinizi aldıktan sonra 1 ile 3 prova arasında gelinliğinizin tüm hazırlıklarını tamamlayarak kusursuz bir şekilde size teslim ediyoruz.

Gelin adaylarının genellikle kabarık model gelinlikler tercih ettiğini biliyoruz. Prenses model ismi verilen bu gelinliklere ek olarak a kesim dediğimiz tarzları da bulundurduğumuz modaevimizde gelinliklerin kabarıklık seviyesini isteğinize göre ayarlıyoruz. Dantel işlemeler, parlak taşlar, kurdeleler, düğmeler, gipürler ve organze simli tüller gibi çok farklı çeşitleri bir arada bulunduruyoruz. Gelinlik modellerimize ek olarak davet elbisesi, abiye, kaftan, özel dikim takımlar ve nikah elbiseleri de dikiyoruz.

Siz de Bursa gelinlik modaevleri içerisinde yer alan atölyemizin değerli gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak kolayca bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Karaman Mahallesi Selçuk Caddesi No:21/A Nilüfer/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.