Şule Moda Evi

E-posta Gönder

Şule Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Şule Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Şule Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Şule Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Şule Moda Evi Hakkında

Düğününüz için oldukça heyecanlı olduğunuzun farkındayız. Biz de Bursa’da Şule Modaevi ismiyle uzun zamandır başarılı bir şekilde özel günlerinizde giyeceğiniz gelinlik ve abiyeleriniz için başarılı bir hizmet sunuyoruz.

Her şeyin kusursuz ilerlediği bir düğün süreci yaşamak için hizmet alacağınız her aşamada profesyonel kişilerle çalışmanız gerektiğine inanıyoruz. İsteklerinizi iyi analiz ediyor, pratik çözümlerimizle Şule Modaevi ailesi olarak size yardımcı oluyoruz.

Profesyonel bir çalışan kadrosuna sahibiz. Her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünerek eksiksiz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. Amacımız sizin isteklerinizi öğrenerek düşlerinizi gerçeğe dönüştürmek olduğu için önce sizinle tanışıyor ve bizden beklentilerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Yıllardır giyim sektöründe oldukça beğenilen bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Özel etkinliğiniz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğiniz konusunda ayrıntılı konuşmalar yapıyoruz. Mağazamız içerisinde bulunan elbiseleri size göstererek aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Organze tüller, parıltılı ve simli görünüme sahip uzun elbiselerle tesettür abiye ve gelinlik modellerimizle size yardımcı oluyoruz.

Bursa abiye modelleri ve gelinlikleri satan firmalar arasında Şule Modaevi olarak isteklerinizi iyi analiz ediyor ve kaliteli bir sonuç ortaya çıkarıyoruz. Önce vücut ölçülerinizi alıyoruz. Düğününüzün konsepti, mekanınız ve zevkleriniz doğrultusunda gelinliğinizi seçebilirsiniz. Eğer mağazamız içerisinde beğendiğiniz bir model varsa satın alabilirsiniz. Gereken kısımlar için tadilatlar yaparak gelinliğinizi üzerinize uygun hale getiriyoruz. Tercihiniz özel dikim bir ürün olacaksa da tasarımcılarımızla isteklerinizi yerine getirme konusunda size yardımcı oluyoruz.

Siz de Şule Modaevi olarak sunduğumuz hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Özel günlerinize Şule Modaevi imzasıyla eşlik etmeyi diliyor ve sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  29 Ekim Mahallesi, Turan Dursun Cd. No:13, 16120 Nilüfer/Bursa, Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Şule Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.