Şule Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Nilüfer, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Melis Bartu
52 1 17

Osmangazi

Melis Bartu

1 haftadan az
Özel Dikim
Arda Kuyumcu Haute Couture
6

Nilüfer

Arda Kuyumcu Haute Couture

4 hafta
Özel Dikim
Zülal Korkmaz
58 3

Osmangazi

Zülal Korkmaz

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğününüz için oldukça heyecanlı olduğunuzun farkındayız. Biz de Bursa’da Şule Modaevi ismiyle uzun zamandır başarılı bir şekilde özel günlerinizde giyeceğiniz gelinlik ve abiyeleriniz için başarılı bir hizmet sunuyoruz.

Her şeyin kusursuz ilerlediği bir düğün süreci yaşamak için hizmet alacağınız her aşamada profesyonel kişilerle çalışmanız gerektiğine inanıyoruz. İsteklerinizi iyi analiz ediyor, pratik çözümlerimizle Şule Modaevi ailesi olarak size yardımcı oluyoruz.

Profesyonel bir çalışan kadrosuna sahibiz. Her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünerek eksiksiz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. Amacımız sizin isteklerinizi öğrenerek düşlerinizi gerçeğe dönüştürmek olduğu için önce sizinle tanışıyor ve bizden beklentilerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Yıllardır giyim sektöründe oldukça beğenilen bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Özel etkinliğiniz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğiniz konusunda ayrıntılı konuşmalar yapıyoruz. Mağazamız içerisinde bulunan elbiseleri size göstererek aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Organze tüller, parıltılı ve simli görünüme sahip uzun elbiselerle tesettür abiye ve gelinlik modellerimizle size yardımcı oluyoruz.

Bursa abiye modelleri ve gelinlikleri satan firmalar arasında Şule Modaevi olarak isteklerinizi iyi analiz ediyor ve kaliteli bir sonuç ortaya çıkarıyoruz. Önce vücut ölçülerinizi alıyoruz. Düğününüzün konsepti, mekanınız ve zevkleriniz doğrultusunda gelinliğinizi seçebilirsiniz. Eğer mağazamız içerisinde beğendiğiniz bir model varsa satın alabilirsiniz. Gereken kısımlar için tadilatlar yaparak gelinliğinizi üzerinize uygun hale getiriyoruz. Tercihiniz özel dikim bir ürün olacaksa da tasarımcılarımızla isteklerinizi yerine getirme konusunda size yardımcı oluyoruz.

Siz de Şule Modaevi olarak sunduğumuz hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Özel günlerinize Şule Modaevi imzasıyla eşlik etmeyi diliyor ve sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Şule yurtcul

  • Adres: 29 Ekim Mahallesi, Turan Dursun Cd. No:13, 16120 Nilüfer/Bursa, Türkiye

Şule Moda Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!