Seda Ersan Gelinlik

Seda Ersan Gelinlik

Gelinlik

Kategori

Bursa

İl

Wedding Planner

Hayallerindeki Gelinliği Birlikte Bulalım!

Bütçeni ve nasıl bir gelinlik istediğini söyle, ücretsiz düğün danışmanlarımız uygun 5 gelinlikçiyle seni iletişime geçirsin!


Hakkında

Gelinlik seçimi Her genç kızın hayallerindeki gelinliği bulunması ve düğün gününde istediği gelinliği alabilmesi için oldukça önemlidir. Günümüzde evlenecek kızlar gelinlik seçerken yalnızca kendi hayallerinin de gelin annesinin ve sevdiği arkadaşlarının da fikrini almak da bu sayede kendisine en uygun ve en çok yakışacak gelinliği seçmek için uğraşmaktadır. Ancak gelinlik seçimini doğru bir mağazada yapabilmek istediğiniz gelinliği bulabilmek için çok önemlidir. Sizde Bursa’da bulunanSedaErsan... DEVAMI 

  • Adres: Esentepe Mah. Sedef Ap.K:4 D:5 Nilüfer / Bursa


Yorumlar (1)

Gi

Gizem

Düğün Tarihi: 01.08.2015

En küçük ayrıntısına kadar dikkat ediyorlar ve değiştirebiliyorlar farklılık yapabiliyorlar, kaliteli ürünler kullanmaktalar, dikimleri gayet güzeldi, nişanlığımıda burada yaptırdım gayet memnun kaldım, kendilerine teşekkür ediyorum.


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Seda Ersan Gelinlik firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradağın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.