Ayşe Ceren House

E-posta Gönder

2 yorum

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Nilüfer, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Özel dikim ve talebe göre istenilen tüm modeller çalışılabilir.

Önerilen Firmalar

Aygün Wedding
104 8

Osmangazi

Aygün Wedding

2 hafta
Özel Dikim
Arş-ı Ala Wedding
16 1

Osmangazi

Arş-ı Ala Wedding

1 hafta
Özel Dikim
Nesife Erdem Gelinlik Bursa
112 8

Osmangazi

Nesife Erdem Gelinlik Bursa

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

İçerisinde muhteşem görüneceğiniz ve çok da rahat edeceğiniz gelinlikler için Ayşe Ceren House of Couture ailesi olarak sizinle çalışmayı çok isteriz.

Belirtmek istediğimiz ve bilmenizde çok fayda olduğunu düşündüğümüz bir detay var. Eğer bizimle çalışmak istiyor ve düğününüz için hayal ettiğiniz o görüntüye sahip olmanın yolunun bizden geçtiğini düşünüyorsanız sizden ufak bir ricamız olacak. Yoğun programımız nedeni ile dönemi ne olursa olsun, mutlaka düğünden en az 3 ay önce bize ulaşın. Aksi takdirde maalesef dolu olacağımız için size randevu veremeyebiliriz. Bizi tercih eden gelinlerimizi geri çevirmeyi gerçekten hiç istemeyiz.

Gelinlik hazırlıkları sanıldığından daha uzun sürede tamamlanıp gelinlik mükemmel hale getirilebilir. Her şeyin tam ve doğru olduğundan emin olmak için Ayşe Ceren House olarak provalarımızı en az 1 ay süren ve uzun uğraşlar sonucunda mükemmeli ortaya çıkardığımız süreçler olarak görüyoruz. Gelinimizin hayal ettiği modeli üretmek ve bunu yaparken de vücut tipine uygunluğunu ayarlamak için bu süreye ihtiyaç duyuyoruz.

Ürettiğimiz tüm elbiselerde inanılmaz bir el işçiliği kullanıyoruz. Asla zorsunmadan ve kolaya kaçmadan büyük bir özenle en ince ayrıntılarına varana kadar ilgileniyoruz. Bu da bizim işimizde neden bu kadar iyi olduğumuzun sırrı. Yüzeysel bir şekilde çalışmamak bizim zamanımızı alıyor olabilir ancak gelinlerimizin mutluluğu buna kesinlikle değer.

Gelinlik haricinde özel gün ve gecelerde aklınıza gelebilecek hemen her elbiseyi dikebiliyoruz. Buna nişan elbiseleri, kınalıklar, kaftanlar, kokteyl elbiseleri, nikâh kıyafetleri ve after party dress de dâhil. Özgün ve özel olan her kıyafet bizim için mümkün. Modelde, çizgilerde ve tasarımlarda sınır tanımıyoruz.

Eğer kusursuz bir gelinlik istiyorsanız Ayşe Ceren House of Couture olarak sizi yandaki formu doldurarak randevu almaya davet ediyoruz.

İletişim

Ayşe Ceren Ataç

  • Adres: Fsm Bulvarı / Nilüfer

Ayşe Ceren House Yol Haritası

2 yorum


G&D

Gül & Deniz

Düğün Tarihi: 02.09.2017

Ayşe Ceren; bedenimi doğanın bir parçası yapan tasarımıyla resmen düğünümüze fark kattı. Kır bahçesindeki organizasyonda misafirlerimizin dillendirdiği üzere adeta doğanın bir parçası gibiydim. Gelinliğimin içerisinde hem konforu hem farklılığı hem de özgünlüğü hissettim.

Me

Merve

Düğün Tarihi: 10.03.2018

Düğün gününüzde hem doğal bir görünüme sahip olmak hemde zarif ve çekici görünmek istiyorsanız doğru adres burası. Ayse Ceren hanımın tasarımları inanılmaz zarif ve doğal. Ayrıca sizi çok iyi dinlediği ve anladığı için içinize sinen modeli %100 ortaya çıkarmayı başarıyor. Harika bir el işçiliği ve... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!