Eva Bride

E-posta Gönder

Eva Bride Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Eva Bride Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Eva Bride Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Eva Bride Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Eva Bride Hakkında

Yıllar boyunca hayalini kurduğunuz düğününüzde önce eşinizi sonra da sevdiklerinizi etkilemek isterseniz, Eva Bride Bursa’da bu amacınıza uygun hizmeti uzun süredir veren bir modaevi olarak faaliyet gösteriyor. Bugüne kadar sayısız gelinin düşlerini gerçeğe dönüştüren Eva Bride, Fatih Sultan Mehmet bulvarında hizmetinizde!

Açıldığımız günden beri tüm amacımız; Bursa’da gelin adaylarına kaliteli bir hizmet sunmak ve onların memnuniyetlerini her detayda sağlamak oldu. Bunu da yaklaşık yarım asırdır titizlikle gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Deneyimlerimizin en önemli güvencemiz olduğunu söyleyebiliriz. Eva Bride markasını ilk günden itibaren en iyi şekilde temsil ederek önce Bursa’da sonra da tüm Türkiye’de gururla temsil ediyoruz. Bunu yaparken sadece hizmet anlayışımızla değil, gelinliklerimizle de gönlünüzü fethedeceğimizden eminiz. Çünkü modayı yakından takip ediyor, yenilikleri inceliyoruz. Son yılların en çok tercih edilen modellerini Eva Bride’da bulabiliyorsunuz. Aynı zamanda aklınızdaki ya da hayalinizdeki gelinlikleri de profesyonel ekibimiz ile birlikte dikebiliyoruz. Her işlemde, her detayda, her hizmette en iyiyi ve en kaliteyi sunuyor, sizi en özel gününüze mutlu bir şekilde uğurluyoruz.

Profesyonel ekibimiz ile birlikte gelinlik modelinizin seçimini hassasiyetle gerçekleştiriyoruz. Zevk ve tarzınızı ön planda tutuyor, istediğiniz modelleri beğeninize sunuyoruz. Bu modeli belirlerken vücut yapınız, saçınız ve makyajınız, boyunuz hatta ve hatta düğün konseptinizin bile çok önemli olduğunu belirtmek istiyoruz. Bilgi birikimlerimize ve tecrübemize güvenebilirsiniz!

Eva Bride gelinliklerinde geleneksel, modern, sade ya da gösterişli birçok seçeneği tercih edebiliyorsunuz. Sizi tamamen yansıtacak gelinliğiniz ile birlikte düğününüzde göz alıcı bir görünüme sahip olmak için Eva Bride Bursa’da en doğru tercih olacak!

Bursa’da gelinlik sektörünün öncüsü Eva Bride ile çalışmak ve göz kamaştırıcı bir gelin olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  FSM Bulvarı, Avcı Sk Atılım Yıldız Sitesi No:2, 16000 Nilüfer

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Eva Bride Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.