U&S Haute Couture

E-posta Gönder

U&S Haute Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

U&S Haute Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

U&S Haute Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

U&S Haute Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

U&S Haute Couture Hakkında

Hep hayalini kurduğunuz ve rüyalarınızı süsleyen o gün, evlilik gününüzü belirlediniz. Hayatınızda bir kere giyeceğiniz gelinliğinizin eşsiz olmasını istiyor ve bunun için güvenebileceğiniz bir adres arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Şimdiye kadar pek çok ünlü ismi giydiren U&S Haute Couture olarak, en özel gününüzde hayalinizdeki gelinliği tasarlamaktan mutluluk duyarız. Dilerseniz biraz kendimizden bahsedelim.

U&S Haute Couture 2013 yılında kurulan bir firma. Siz değerli müşterilerimize, kurulduğu günden bu yana özel tasarım işler yaparak hizmet veriyor. Özel tasarım abiyeler, gece kıyafetleri, gelinlikler ve damatlıklar. Böylece, direkt olarak müşteri odaklı çalışabiliyoruz. Bütün dikimlerimizi kişiye özel ve büyük bir özenle gerçekleştiriyoruz. Kumaş seçimleri, uygun iplikler ve gerekli ekipmanlar; usta ellerle birleştiğinde ortaya el emeği muhteşem eserler çıkıyor. Eser diyoruz çünkü biz, yaptığımız işlerin bir sanat eseri olduğuna inanıyoruz.

Özel tasarım gelinlikler de kurulduğumuz günden bu yana üzerinde oldukça çaba harcadığımız bir alan. Öncelikle, gelinimizin hayalinde bir model varsa bunu gerçeğe dökmek için uğraşıyoruz veya gelinin tarzına ve isteğine göre bir model belirliyoruz ve bu modeli gelinimize anlatıyoruz. Onay verdiği takdirde gelinliği hazırlamaya başlıyoruz. Eğer herhangi bir şekilde memnuniyetsizliği varsa bunu giderdikten sonra yolumuza devam ediyoruz. Zira, düğününüzde içinde kendiniz gibi hissetmediğiniz bir gelinliği giymenizi istemeyiz.

Gelinliğin yanı sıra siz değerli çiftlerimize, özel dikim damatlık hizmeti de sunuyoruz. İstediğiniz renk ve modelde vücut ölçülerinize göre, hazır giyimde asla erişemeyeceğiniz takım elbiseleri dikiyoruz. Böylece, kalıplara bağlı kalmadan kendi zevkinize göre damatlığınıza kavuşabiliyorsunuz.

Siz değerli çiftlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Daha detaylı bilgi edinmek ve bizimle iletişime geçmek için yapmanız gereken şey çok basit. Sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz doldurmak!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Çamlıca Mah. Aday Sok. No:1/1 (Yılmazer Apt. A-Blok) Nilüfer

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  U&S Haute Couture Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.