Cansu Susam Haute Couture

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Nilüfer, Bursa

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellik

  • Özel Dikim

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak

Hakkında

  • Firmanızı Tanıtan Yazı Pek çok gelin adayı düğün gününde nasıl bir gelinlik giyeceğini uzun zaman düşünerek karar veriyor. Bu süreçte yardımcınız olmak ve en modern gelinliklerle buluşturmak için sizi Cansu Susam Haute Couture’e davet ediyoruz! Yıllardan beri en güzel gelinlik modellerini gelin adayları ile buluşturuyoruz. Bugüne kadar gelinliğini birlikte seçtiğimiz tüm gelin adaylarının düğün günlerinde yüzlerindeki mutluluğu görmek bizi en mutlu şeylerden biri. Güler yüzlü ve sıcakkanlı ekibimiz gelinliğinizi seçeceğiniz sırada size hem fikirler veriyor hem de kendini rahat hissetmeniz için sıcak bir ortam oluşturuyor. Hazır model gelinlikleri tercih etmek yerine tamamen isteklerinize göre tasarlanmış özel dikim modellere en uygun fiyatlarla Cansu Susam Gelinlik’te ulaşabilirsiniz. Gelinliğinizi nasıl bir modelde tercih edeceğinizi bize aktarmak için randevu alabilirsiniz. Yaz aylarında düğünlerin arka arkaya gerçekleşmesinden dolayı oldukça yoğun bir takvime sahip oluyoruz. Bu takvimde size de yer vermemiz için 4 hafta önceden randevu alabilirsiniz. Yapacağımız görüşmelerde gelinliğinize dair tüm istek ve düşüncelerinizi öğreniyoruz. Öğrendiğimiz bu bilgiler ışığında hayal ettiğiniz gelinliği tam da düşlerinizdeki gibi hazırlıyoruz. En kaliteli Fransız kumaşları kullanarak hazırladığımız gelinliğinizi beğeneceğinizden eminiz. Gelinliğinizi 1 ila 3 prova içerisinde hazırlıyoruz ve çeşitli aksesuarlar ile güzelliğinize hoş bir hava katıyoruz. Bursa’da merkezi konumumuz sayesinde düğün telaşınız içinde oldukça rahat bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz Cansu Susam Haute Couture’de sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz! Sevdiğiniz kişi ile mutlu birlikteliğinizi taçlandıracağınız gecede konuklarınızın karşısına hayal ettiğiniz gelinlik ile çıkmak için Cansu Susam Haute Couture’ü tercih ediyorsanız bize ulaşmak oldukça kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunun eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonu yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Hayallerinizi gerçeğe çevirmek için sizden haber bekliyoruz!

Önerilen Firmalar

Nisse Moda
186 20

Osmangazi

Nisse Moda

Kırçiçeği Gelinlik
303 5

Osmangazi

Kırçiçeği Gelinlik

A2 Gelinlik
137 13

Osmangazi

A2 Gelinlik

Hakkında

Pek çok gelin adayı düğün gününde nasıl bir gelinlik giyeceğini uzun zaman düşünerek karar veriyor. Bu süreçte yardımcınız olmak ve en modern gelinliklerle buluşturmak için sizi Cansu Susam Haute Couture’e davet ediyoruz!

Yıllardan beri en güzel gelinlik modellerini gelin adayları ile buluşturuyoruz. Bugüne kadar gelinliğini birlikte seçtiğimiz tüm gelin adaylarının düğün günlerinde yüzlerindeki mutluluğu görmek bizi en mutlu şeylerden biri. Güler yüzlü ve sıcakkanlı ekibimiz gelinliğinizi seçeceğiniz sırada size hem fikirler veriyor hem de kendini rahat hissetmeniz için sıcak bir ortam oluşturuyor. Hazır model gelinlikleri tercih etmek yerine tamamen isteklerinize göre tasarlanmış özel dikim modellere en uygun fiyatlarla Cansu Susam Gelinlik’te ulaşabilirsiniz.

Gelinliğinizi nasıl bir modelde tercih edeceğinizi bize aktarmak için randevu alabilirsiniz. Yaz aylarında düğünlerin arka arkaya gerçekleşmesinden dolayı oldukça yoğun bir takvime sahip oluyoruz. Bu takvimde size de yer vermemiz için 4 hafta önceden randevu alabilirsiniz. Yapacağımız görüşmelerde gelinliğinize dair tüm istek ve düşüncelerinizi öğreniyoruz. Öğrendiğimiz bu bilgiler ışığında hayal ettiğiniz gelinliği tam da düşlerinizdeki gibi hazırlıyoruz. En kaliteli Fransız kumaşları kullanarak hazırladığımız gelinliğinizi beğeneceğinizden eminiz. Gelinliğinizi 1 ila 3 prova içerisinde hazırlıyoruz ve çeşitli aksesuarlar ile güzelliğinize hoş bir hava katıyoruz. Bursa’da merkezi konumumuz sayesinde düğün telaşınız içinde oldukça rahat bir şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz Cansu Susam Haute Couture’de sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz!

Sevdiğiniz kişi ile mutlu birlikteliğinizi taçlandıracağınız gecede konuklarınızın karşısına hayal ettiğiniz gelinlik ile çıkmak için Cansu Susam Haute Couture’ü tercih ediyorsanız bize ulaşmak oldukça kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunun eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonu yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. Hayallerinizi gerçeğe çevirmek için sizden haber bekliyoruz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!