Gelin Saçı ve Makyajı

Toroslar Gelin Saçı ve Makyajı

Toroslar S&M Aysel Kuaför

2.500 TL'den az

Toroslar Duru Güzellik ve Kuaför

2.500 TL'den az

Toroslar Zeliş Kuaför

7.500-10.000 TL

Toroslar Kuaför Suzan

2.500 TL'den az

Toroslar Kuaför Bahar Çakır

2.500 TL'den az

Toroslar Kuaför Gülizar

2.500 TL'den az

Toroslar Gül Kuaför

2.500 TL'den az

Toroslar Kuaför Sıdıka

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Toroslar Kuaförleri ve Hizmetleri

Mersin Toroslar kuaförleri özel günlerinize en güzel şekilde hazırlanabilmeniz için pek çok hizmet seçeneğine sahip. Gelinlere özel sunulan paketler sayesinde saç ve makyajınızı profesyonel kuaförlere yaptırabilirsiniz. Ayrıca manikür, pedikür ve tırnak tasarımı hizmetiyle el ve ayaklarınıza da bakım yaptırarak güzel görünmelerini sağlayabiliyorsunuz. İhtiyacınız olan her türlü hizmeti düğün paketlerinde bulabiliyorsunuz.

Toroslar kuaförleri, saçlarınıza yeni bir tarz yaratacak stilistlerle çalışıyor. Saç stilistleri, sizin yüz hatlarınıza ve tarzınıza göre en son trend modelleri öneriyor. Bunun yanında saç renklendirme konusunda da pek çok seçeneğe sahipsiniz. Röfle, balyaj, ombre ve ışıltı gibi pek çok işlemi Toroslar kuaförlerinde yaptırabilirsiniz. Kullanılan malzemelerin kalitesi sayesinde saçınız en minimumda yıpranıyor.

Toroslar’daki kuaförler saç ve makyaj hizmetinin yanı sıra; epilasyon, ağda ve kaş alımı gibi işlemlerle de hem özel günlerinizde hem de günlük olarak hizmet veriyor. Özellikle Sağlık, Çavuşlu ve Alsancak semtlerinde bulunan kuaförlerin uzmanları eşliğinde bakımlarınızı yaptırabiliyorsunuz. Bunun yanında bazı kuaförlerde bulunan epilasyon ve masaj hizmetiyle kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Toroslar Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Toroslar’da kuaför için ayırmanız gereken bütçe almak istediğiniz hizmete göre değişiklik gösterebiliyor. Düğün ve kına gecesi gibi özel günlerinizde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, saç ve makyajın daha uğraştırıcı olması sebebiyle biraz daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Daha cebinizi yormayacak bir hizmet almak istiyorsanız, size sunulan düğün paketlerinden yararlanmayı düşünebilirsiniz.

Toroslar kuaför fiyatları her semtte farklılık gösterse de kaliteli hizmetleriyle dikkat çekiyor. Uygun fiyatlı ve cebinizi yormayacak bir kuaför arayışındaysanız; Alsancak, Çavuşlu ve Sağlıklı semtlerini incelemenizi tavsiye edebiliriz. Akbelen semti ise ortalama ve yüksek fiyatlı kuaförlerin bulunduğu bölgelerden biri olarak biliniyor. Her bütçeye uygun bir kuaför bulmanız mümkün.

Toroslar’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Toroslar Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Toroslar kadın kuaförleri randevu sisteminin kalitesiyle gelinlerin oldukça ilgisini çekiyor. Yaklaşık 4 hafta öncesinden iletişime geçerek yerinizi ayırttırabilirsiniz. Bu sayede gün boyu size özel bir hizmetle karşılaşabilirsiniz. Bunun yanında gelinlerin en konforlu hissettikleri ortamda hazırlanabilmeleri için kuaförler evde veya düğün mekanında da hizmet verebiliyor. Ayrıca bazı kuaförlerde şehir dışına özel hizmet de bulunuyor.

Toroslar güzellik salonları gelinlerin bu özel günlerinde saç ve makyajının en güzel şekilde görünmesi için prova hizmeti sunuyor. Özellikle Osmaniye, Sağlık ve Çağdaşkent semtlerindeki kuaförlerde ücretsiz prova hizmeti bulunuyor. Kuaförler bu hizmeti düğün paketleri dahilinde sunmasalar bile prova talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca yakınlarınızla hazırlanabilmeniz için kuaförler düğün gruplarına da hizmet veriyor.

Toroslar Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Toroslar gelin saçı fiyatları, seçeceğiniz modele göre değişiklik gösteriyor. Gelin saçı tarzının karmaşıklığına göre fiyatlar belirlenebiliyor. Karmaşık bir saç stilinde kuaförün daha fazla zaman ve emek harcaması gerektiğinden fiyatlar da artıyor. Özellikle taç, çiçek ve inci gibi aksesuarlar da eklendiğinde saçın sabitlenmesi ve tasarımı için ayrı bir uğraş gerekli olduğundan fiyat yükseliyor.

Toroslar gelin başı fiyatları, yaptıracağınız modelde duvak kullanımına göre belirleniyor. Duvak ve kapalı gelin başı modellerinin sabitlenmesi için daha farklı ve uğraştırıcı teknikler kullanıldığından ödeyeceğiniz rakam artıyor. Gelin saçı paketleri farklı hizmetleri de içerebiliyor. Bazı kuaförler, sadece saç kesimi, boyama ve stil oluşturma gibi temel hizmetleri tek bir fiyat üzerinden sunabiliyor.

Toroslar Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Toroslar gelin makyajı fiyatları birlikte çalışacağınız makyözün popülerliğine göre değişebiliyor. Yetenekli ve ünlü makyaj artistleriyle çalışan Toroslar kuaförlerinde daha yüksek fiyat skalasına sahip bir hizmetle karşılaşabilirsiniz. Bunun yanında mayközlerin kullandığı tekniklerin farklılığı da fiyatı etkileyen faktörlerden biri. Uygulanan aydınlatma, kontürleme ve takma kirpik hizmetlerine göre de ödeyeceğiniz fiyat belirlenebiliyor.

Gelin makyajınız için ayırmanız gereken bütçe makyajın kalıcılığına göre değişiklik gösteriyor. En kalıcı stillerden biri olan porselen makyaj, cilt kusurlarını kapamak isteyen gelinler tarafından oldukça tercih ediliyor. Porselen makyaj diğer tarzlara göre daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Uygun fiyatlı ve yoğun kapatıcı olmayan bir alternatif arıyorsanız, hafif ve az kapatıcı bir makyaj tercih edebilirsiniz.

Toroslar Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları