Kuaför Gülizar

E-posta Gönder

 • Toroslar, Mersin.

Ekiple Tanışın

Kuaför Gülizar Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Gülizar Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Kuaför Gülizar Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Gülizar Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  2

Kuaför Gülizar Hakkında

Hayatta bazı günleri tekrar yaşayamazsınız. Mesela doğum gününüzü ya da yıl dönümlerinizi her sene yine yaşayabilirsiniz fakat düğün gününüzün tekrarı yoktur. Bu yüzden her detayın özenle planlanması ve görünümünüzün de kusursuz olması gereklidir. Gülizar Kuaför olarak işte bu özel güne gereken değeri ve önemi veriyor, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz imkanlar ile yanınızda olmak için sabırsızlanıyorum.

2019’un son çeyreğine doğru girdiğim kuaför sektöründe adımdan sıkça söz ettirmek ve Toroslar’daki kuaförler arasında gelin adaylarının ilk tercihleri arasında yer almayı amaçlıyorum. Bunun için kendimi sürekli geliştiriyor, modanın içindeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyorum. İstek ve beklentileri ön planda tutuyor, memnuniyet odaklı bir hizmet sunuyorum. Meslek aşkımı her işlemimde hissedecek, enerjim ile düğün stresinden uzak saatler yaşayacaksınız.

Saç ve makyaj modeliniz için düğün konseptinizi, düğün mekanınızı, gelinliğinizi ve bunun gibi pek çok önemli detayı ön planda tutuyorum. Tepeden tırnağa uyumlu görünmenizi hedefliyor, gece boyunca tüm davetlileriniz tarafından hayran bakışlarla takip edilmenizi sağlıyorum.

Kesim, boya, renklendirme, ombre, sombre, fön, perma ve balyaj gibi saç hizmetleri sunarken tarzınızı yansıtmayı amaçlıyorum. Bunun için bir ön prova uyguluyor, her ayrıntının istediğiniz gibi olmasını sağlıyorum. Saçınızı tamamladıktan sonra gece boyunca görünümünü koruması için özel spreyler kullanıyorum.

Makyajınız için ise önce cildinizi pürüzsüz bir hale getiriyorum. Kullandığım özel kremler sayesinde yüzünüz hem daha parlak görünüyor hem de makyajınız çok daha uzun süre bozulmadan kalabiliyor. Mersin kuaförleri arasında yer edinecek bir kaliteye sahip olmak için bu ürünlerin hepsinde sektörün en iyi markalarını tercih ediyorum.

Yukarıda gelin adaylarımızı ilgilendiren imkanlarımdan yalnızca birkaçına değindim. Hakkımda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımı öğrenmek isterseniz yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.