Kuaför Sıdıka

E-posta Gönder

 • Toroslar, Mersin.

Ekiple Tanışın

Kuaför Sıdıka Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Sıdıka Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Sıdıka Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Sıdıka Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Sıdıka Hakkında

Hatırı sayılır bir süredir işlettiğimiz salonumuz Kuaför Sıdıka ile Mersin Toroslar kuaförleri arasında yer alıyoruz ve başta bulunduğumuz semt Akbelen olmak üzere çevre semtlerden de tercih ediliyoruz. Salonumuzu açmadan önce farklı salonlarda mesleği öğrendik ve kendimizi geliştirdik, bu sayede uzun yıllardır güzellik sektöründe olduğumuzu gönül rahatlığıyla söyleyebilir, tecrübemize güvenebileceğinizin garantisini verebiliriz. Kendimizi de işlemlerimizi de güncel tutmak için alanımızla ilgili dünyada olup bitenleri takip ediyor, yeni uygulama ve tekniklerden haberdar oluyoruz.

Salonumuzda işini severek ve özenle yapan kadınlardan oluşan butik bir ekibiz ve her zaman konuklarımıza samimiyetle yaklaşıp onları güler yüzlülükle ağırlıyoruz. Bu da bizim müşteri memnuniyetimizin ve başarımızın sırrı. Hem kuaför hem de güzellik salonu olarak kadınların ihtiyaç duyabileceği hemen her hizmeti bünyemizde bulunduruyoruz. Saç kesimi ve tasarımı yapıyor; ombre, balyaj, röfle gibi her tür boya ve renklendirme konularında iyi sonuçlar alıyoruz. Bunun yanı sıra perma, türban tasarımı, fön, topuz modelleri, profesyonel ve günlük makyaj, manikür ve pedikür, ağda, saç ve cilt bakımı da uygulamalarımız arasında.

Tüm bunların yanı sıra tekrarı olmayan özel organizasyon, kutlama ve günler için de hanımefendileri ağırlayarak hazırlıklarını yapabiliyoruz. Özel gün denince akla ilk gelenlerden biri de şüphesiz ki düğünler ve bizim de en çok sevdiklerimizden. Yaşamlarının en büyük heyecanını yaşayan gelinlerimizle bir araya geliyor ve onları rahatlatarak hazırlıklarını eksiksiz yapıyoruz. Hayallerindeki gelin olabilmeleri için düğün konseptlerine göre diledikleri saç veya türban tasarımını yapıyoruz. Özel ilgi gösterdiğimiz gelinlerimizin doğal güzelliklerini ortaya çıkarmak için kalıcı bir de profesyonel makyaj yapıyoruz.

Mersin Kuaför Sıdıka olarak işinizi şansa bırakmamanızı tavsiye eder, yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabileceğinizi iletmek isteriz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.