Kuaför Bahar Çakır

E-posta Gönder

 • Toroslar, Mersin.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Bahar Çakır Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Bahar Çakır Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Bahar Çakır Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Bahar Çakır Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Bahar Çakır Hakkında

Düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Kuaför Bahar Çakır olarak düğün gününüzde size profesyonel saç ve makyaj hizmeti sunarak, kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Salonumuzda çalışan her bir ekip arkadaşımız alanında eğitim almış ve işini aşkla yapan kişilerden oluşuyor. Bu profesyonel ekip üyelerimizle her türlü kesim, renklendirme, şekillendirme ve makyaj tekniklerini ustalıkla kullanıyoruz. Profesyonelliğimizin bir getirisi olarak salonumuzda sadece en güvendiğimiz seçkin markaların ürünlerini kullanmaya özen gösteriyoruz. Kaliteli ürünler, profesyonel dokunuşlarla birleşince de ortaya çıkan sonuçlar tabii ki de muhteşem oluyor.

Gelin saçınız ve makyajınız için hazırlıklara başlamadan önce sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınızın başından sonuna kadar edindiğimiz bu bilgiler ışığında hareket etmeye özen gösteriyoruz. Bu sayede düğün gününüzde aynada oluşan son görüntünün her detayıyla içinize sinmesini sağlıyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda öncelikle yüz şeklinize, gelinlik modelinize, düğün mekanınıza, duvağınıza ve tarzınıza uygun olmasına dikkat ediyoruz. Size en uygun saç modeline sizin istekleriniz doğrultusunda karar verdikten sonra modelinizi hazırlamaya başlıyoruz. Görkemli topuzlardan, dağınık örgülere kadar her tarza uygun saç modeli hazırlayabiliyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra da kaliteli saç sabitleyicileri kullanmayı ihmal etmiyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde öncelikle kullandığımız araçların ve kozmetik malzemelerimizin hijyenine çok özen gösterdiğimizi belirtmek istiyoruz. Sizi en güzel görüntüye ulaştıracak makyajı uygulamak için yüz hatlarınızı iyi bir şekilde analiz etmeye özen gösteriyoruz. Makyajınızın her aşamasında da kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Bahar Çakır Mersin kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel dokunuşlarımızla düğün gününüze güzellik katmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.