By Özgür Yıldırım

E-posta Gönder

 • Tuzla, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

By Özgür Yıldırım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

By Özgür Yıldırım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

By Özgür Yıldırım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

By Özgür Yıldırım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

By Özgür Yıldırım Hakkında

Merhaba ben Özgür Yıldırım. 2001 yılında kuaförlük sektörüne ilk adımımı atıp o günden beri ilk günkü heyecanımı hiç kaybetmeden çalışmaya devam ettim. 2006 yılında Tuzla’da TAO Bayan Kuaförü salonunun 2007 yılına kadar işletmesini yönettikten sonra, 2018 yılında uzun süredir hayalini kurduğum kendi markamla, By Özgür Yıldırım Tuzla olarak yoluma devam ettim. Şimdi profesyonel ekibimle yılların verdiği tecrübe ve işimize duyduğumuz aşkı birleştirerek kadınların hayatına güzellik katmaya devam ediyoruz. Profesyonel dokunuşlarımızla düğün gününüzde güzelliğinizi ortaya çıkarmak için de sizi salonumuza davet ediyoruz...

Gelin saçınızı ve makyajınızı tasarlarken sizin beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Bu nedenle hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm hayallerinizi öğreniyoruz. Hazırlıklarımızın her aşamasında sizi doğru bir şekilde bilgilendirerek ve sizin görüşlerinizi ön planda tutarak düğün gününüzde hiçbir kötü sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyoruz.

Gelin saçınızı tasarlarken sizi bir bütün olarak kusursuz bir görüntüye ulaştırmak için yüz şeklinizden, düğün mekanınıza kadar pek çok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Sizin isteklerinizi ön planda tutarak size en uygun saç modelini uyguluyoruz. Saçlarınızda dilerseniz zarif incilerden, ışıltılı taşlara kadar çeşit çeşit aksesuarlar kullanıyoruz. Aksesuarlarınızı düğün mekanınıza ve gelinliğinize uygun olacak şekilde seçiyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak, saçlarınızın düğün gününüzün en eğlenceli anlarında bile bozulmamasını sağlıyoruz.

Gelin saçınızın ardından muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak için profesyonel makeup artistlerimiz ile hazırlıklara başlıyoruz. Yüz hatlarınıza, gelinliğinize, gelin saçınıza ve tarzınıza uygun son derece profesyonel bir makyaj uygulaması gerçekleştiriyoruz. Makyajınızı yaparken, kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, makyajınızın düğün gününüz boyunca akmasına izin vermiyoruz.

Siz de düğün gününüzde By Özgür Yıldırım’ın profesyonel ve tecrübeli dokunuşlarıyla ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi alabilir ve By Özgür Yıldırım İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cami Mahallesi İstasyon Caddesi No:118/2 Tuzla/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.