By Özgür Yıldırım

E-posta Gönder

  • Tuzla, İstanbul.

Ekiple Tanışın

By Özgür Yıldırım Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

By Özgür Yıldırım Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

By Özgür Yıldırım Sık Sorulan Sorular

By Özgür Yıldırım gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

By Özgür Yıldırım gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


By Özgür Yıldırım gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

By Özgür Yıldırım gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


By Özgür Yıldırım şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, By Özgür Yıldırım şehir dışında hizmet vermiyor.


By Özgür Yıldırım ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

By Özgür Yıldırım ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

By Özgür Yıldırım Hakkında

Merhaba ben Özgür Yıldırım. 2001 yılında kuaförlük sektörüne ilk adımımı atıp o günden beri ilk günkü heyecanımı hiç kaybetmeden çalışmaya devam ettim. 2006 yılında Tuzla’da TAO Bayan Kuaförü salonunun 2007 yılına kadar işletmesini yönettikten sonra, 2018 yılında uzun süredir hayalini kurduğum kendi markamla, By Özgür Yıldırım Tuzla olarak yoluma devam ettim. Şimdi profesyonel ekibimle yılların verdiği tecrübe ve işimize duyduğumuz aşkı birleştirerek kadınların hayatına güzellik katmaya devam ediyoruz. Profesyonel dokunuşlarımızla düğün gününüzde güzelliğinizi ortaya çıkarmak için de sizi salonumuza davet ediyoruz...

Gelin saçınızı ve makyajınızı tasarlarken sizin beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Bu nedenle hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm hayallerinizi öğreniyoruz. Hazırlıklarımızın her aşamasında sizi doğru bir şekilde bilgilendirerek ve sizin görüşlerinizi ön planda tutarak düğün gününüzde hiçbir kötü sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyoruz.

Gelin saçınızı tasarlarken sizi bir bütün olarak kusursuz bir görüntüye ulaştırmak için yüz şeklinizden, düğün mekanınıza kadar pek çok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Sizin isteklerinizi ön planda tutarak size en uygun saç modelini uyguluyoruz. Saçlarınızda dilerseniz zarif incilerden, ışıltılı taşlara kadar çeşit çeşit aksesuarlar kullanıyoruz. Aksesuarlarınızı düğün mekanınıza ve gelinliğinize uygun olacak şekilde seçiyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak, saçlarınızın düğün gününüzün en eğlenceli anlarında bile bozulmamasını sağlıyoruz.

Gelin saçınızın ardından muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak için profesyonel makeup artistlerimiz ile hazırlıklara başlıyoruz. Yüz hatlarınıza, gelinliğinize, gelin saçınıza ve tarzınıza uygun son derece profesyonel bir makyaj uygulaması gerçekleştiriyoruz. Makyajınızı yaparken, kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, makyajınızın düğün gününüz boyunca akmasına izin vermiyoruz.

Siz de düğün gününüzde By Özgür Yıldırım’ın profesyonel ve tecrübeli dokunuşlarıyla ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi alabilir ve By Özgür Yıldırım İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Cami Mahallesi İstasyon Caddesi No:118/2 Tuzla/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.