Fatma Durmaz Hair & Beauty

E-posta Gönder

  • Tuzla, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Fatma Durmaz Hair & Beauty Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Fatma Durmaz Hair & Beauty Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Fatma Durmaz Hair & Beauty Sık Sorulan Sorular

Fatma Durmaz Hair & Beauty gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Fatma Durmaz Hair & Beauty gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Fatma Durmaz Hair & Beauty gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Fatma Durmaz Hair & Beauty gelin saçı ve makyajı haricinde cilt bakımı, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Fatma Durmaz Hair & Beauty şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Fatma Durmaz Hair & Beauty şehir dışında hizmet vermiyor.


Fatma Durmaz Hair & Beauty ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Fatma Durmaz Hair & Beauty ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Fatma Durmaz Hair & Beauty Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde kendinizi harika hissedip, kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmanız için Fatma Durmaz Hair & Beauty İstanbul gelin saçı ve makyajı konusunda size profesyonel hizmet sunuyor.

Hayatınızın en özel gününde size telaşınızı unutturacak rahat ve samimi bir ortam sunuyoruz. Güler yüzlü personellerimizle sizin ve sevdiklerinizin her ihtiyacında bir bakış uzağınızda oluyoruz.

Yaptığımız profesyonel işlemlerden en iyi sonuçları alabilmek için sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünleriyle çalışıyoruz. Sektördeki son trendleri yakından takip ediyor, kullandığımız ekipmanları son teknolojik gelişmelerle uyumlu olarak yeniliyoruz.

Gelin saçınızda sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi tam olarak karşılayıp, her detayıyla içinize sinecek bir görüntüye ulaşmanızı hedefliyoruz. Bunun için hazırlarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza dair tüm hayallerinzi detaylarıyla öğreniyoruz. Ardından hazırlıklarınız boyunca edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda hareket ediyoruz. Gelin saçınızın yüz şeklinize, gelinlik modelinize, düğün mekanınıza ve tarzınıza uygun olmasına çok dikkat ediyor, sizinle beraber size en uygun saç modelini belirliyoruz. Saç modelinizi hazırladıktan sonra ise kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak, düğün gününüzün en eğlenceli anlarında bile bozulmasına engel oluyoruz.

Salonumuzda dilerseniz düğün gününüzden önce profesyonel cilt bakım uygulamaları yapabiliyoruz. Hydrafacial, dermaterapi gibi uygulamalarla düğün gününüzde cildinizin sağlıkla ışıldamasını sağlıyoruz.

Güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj uygulamanıza geçtiğimizde öncelikle makyajınızın yüz hatlarınıza, gelinliğinize, gelin saçınıza ve düğün konseptinize uygun olmasına çok özen gösteriyoruz. Dilerseniz kirpik lifting gibi uygulamalarla düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlayabiliyoruz. Makyajınızda baz uygulamasından, göz makyajına kadar oldukça profesyonel hareket ediyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede düğün gününüz boyunca ışıldayan güzelliğinizi koruyorsunuz.

Siz de düğün gününüzde profesyonel ellerde hazırlanmış bir saç ve makyajla muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Fatma Durmaz Hair & Beauty Tuzla kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İstasyon Caddesi Kırdemir Sokak No 2-1/A, 34940 Tuzla/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.