İsmail Nurlu Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

İsmail Nurlu Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

İsmail Nurlu Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İsmail Nurlu Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İsmail Nurlu Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

İsmail Nurlu Kuaför Hakkında

Her gelin düğün gününde unutulmaz bir görünüme sahip olmak ister! Gelinliğin dışında bu görünümü tamamlayan detaylar ise saç ve makyajdır. Bu yüzden gelin hanım kendini profesyonellere emanet ederek istediği görünüme kavuşmak için ilk adımı atar. Biz de tam da bu hizmetleri sunuyoruz.

Peki, biz kimiz?

Bizler bazen özel günlerde bazen ise günlük hayatta ihtiyaçlarınız doğrultusunda kapısını çalabileceğiniz makyaj ve saç artistleriyiz. Ustamız İsmail Nurlu önderliğinde Tuzla kuaförleri arasında sunduğumuz hizmetler, güler yüzlü hizmet anlayışımızla sıyrılıyoruz. Edindiğimiz bilgi ve birikimi birlikte çalıştığımız gelin adaylarının güzelliğine aktarıyoruz. Diledikleri görünüme kavuşabilmeleri için bugüne kadar birçok eğitim aldık, seminerlere katıldık. Böylece gerekli teknik bilgiye ulaştık. Şimdi de sizin mükemmel bir gelin olabilmeniz için çalışacağız.

Düğün gününüz için nelere dikkat ediyoruz?

İlk olarak gelinliğinizden başlayarak düğün mekânınıza kadar keyifli bir sohbet ediyoruz. Böylece düğün ile ilgili tüm sürece hâkim oluyoruz. Çünkü saç ve makyaj tüm düğün detaylarıyla uyumlu olmalı. Düğün konseptinizi öğrendikten sonra da cildinizi ve saçınıza analiz etmeye başlıyoruz. Saç ve makyajın saydığımız tüm detaylarla uyumlu olması çok önemli. Böylece gelin adayın ışıl ışıl parlamasını sağlıyoruz.

Prova düzenleyebiliyoruz. Düğün öncesinde yaptığımız bu çalışmada yanınızda saç ve makyaj modeli getirebiliyorsunuz. Böylece dilediğiniz modeli siz yüz ve saç yapınıza uygun olarak tasarlayabiliyor, uyguluyoruz. Dilerseniz deneyimli ellerimiz sizler için önerilerde bulunabilir. Yaptığımız provalar sayesinde düğün gününde hiçbir aksilik yaşanmıyor. Provalarda elde ettiğimiz görünümü aynısını sağlıyoruz.

İstanbul kuaförleri arasından bizi tercih edecekseniz Kuaför İsmail Nurlu Tuzlu iletişim formunu doldurarak muhteşem saç ve makyajı sahip olabilirsiniz. Grupları ağırlayabildiğimizi de belirtmek isteriz. Her gelin adayı ailesi ve arkadaşlarının kuaför sürecinde yanında olmasını ister. Biz de geniş ekibimizle birlikte bu isteği tam olarak karşılıyoruz. Bir tık uzağınızda randevu vermek için sizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Postane mh. Tahaffuzhane cd. Bademli sk. No:30 Tuzla

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İsmail Nurlu Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.