Hair Point Erol & Yavuz

E-posta Gönder

 • Tuzla, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Hair Point Erol & Yavuz Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Hair Point Erol & Yavuz Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hair Point Erol & Yavuz Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hair Point Erol & Yavuz Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Hair Point Erol & Yavuz Hakkında

Güzellik ve bakım, her kadının vazgeçilmezidir. Erol Yavuz Kuaför ailesi olarak, salonumuzda siz değerli misafirlerimiz için; mikro kaynak, ombre, profesyonel saç bakımı, saç kesimi, gelin saçı ve makyajı gibi hizmetler veriyoruz. Amacımız her zaman sizin memnuniyetinizi sağlamak. Beklentilerinize eksiksiz yanıt verebilmek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için, her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Profesyonel olduğumuz alanların en önemlisi, gelin saçı ve makyajı olsa gerek. Siz değerli gelinlerimizi bu özel güne hazırlamak için öncelikle, nasıl bir gelin olma hayaliniz olduğunu soruyoruz. Sonrasında ise, bu hayali gerçeğe dönüştürmek için hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Düğün mekanınız, düğün konseptiniz ve gelinliğinizin detaylarına göre, saç modelimizi oluşturuyoruz. Salon düğünleriniz için genellikle topuz yapılmış modelleri tercih ediyoruz. Yüz şeklinize ve tarzınıza en çok yakışacak topuzu yapıyoruz. Kır düğünleri için ise, dağınık bir şekilde örülmüş veya dalgalı ve açık bırakılmış saçları kullanmanızı öneririz. Saç aksesuarlarıyla birlikte muhteşem görüneceğine eminiz!

Makyajınız için her zaman, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak renkleri kullanmayı seviyoruz. Pürüzsüz bir ten makyajı sonrasında, derin bakışlara sahip olmanız için, buğulu gözler yapıyoruz. Toprak renk tonlarını kullandığımız bu göz makyajınızda, gözlerinizin ışıltısını yansıtmayı hedefliyoruz. Sonrasında, yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirmek için, kontür uygulaması yapıyoruz. Son olarak da tüm makyaja uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyoruz.

Erol Yavuz Kuaför Tuzla ekibi olarak, ayrıcalıklı hizmetimiz ve kişiye özel ilgimizle birlikte, adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel hizmetimizden yararlanmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınızı paylaşmak ve güzel hislerinize ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.