Salon Caddee

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Salon Caddee Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Salon Caddee Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Salon Caddee Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Caddee Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10 kişiye kadar hizmet veriyoruz.

Salon Caddee Hakkında

İstanbul gelin saçı ve makyajı konusunda sonsuz bir boşluk…

Önünüze çıkan 100’lerce seçeneği inceliyor ama hangisini seçeceğinize karar veremiyor musunuz? Şu an gelin saç ve makyajı konusunda doğru yerde olduğunuza emin olabilirsiniz. 12 senelik tecrübemizle gelin adaylarını düğün geceleri için bir prensese dönüştürüyoruz.

Topuz alanında aldığımız eğitimlerden saç renklendirmesi alanında aldığımız eğitimlere kadar pek çok alanda uzman ekibimizle profesyonel bir hizmet sağlıyoruz. Üstelik söz konusu saçsa dilerseniz ücretsiz prova hizmetimiz sayesinde düğün günü oluşabilecek tüm hataların önüne geçiyoruz. Böylelikle stresli ve telaşlı geçecek o günle ilgili aklınıza gelebilecek soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz.

Yalnızca gelin için değil gelinin yanında gelebilecek 7 kişiye kadar hizmet verebilen ekibimiz yaptığı her saç ve makyaja bir sanat eseriymiş gibi yaklaşıyor. Herkes için en güzel olanı yaratıyor.

Verdiğimiz hizmetler saç ve makyajla da bitmiyor. Dilerseniz makyaj öncesi cilt bakımı yaparak cildinizi makyaja hazırlayabiliriz.

Peki ya evlilik cüzdanınızı sevinçle elinize aldığınızda tüm kameralar sizi çekiyorken hay aksi elleriniz bakımsız çıkmış! Böyle kötü bir sürprizle karşılaşmanızın önüne geçmek için manikür ve pedikür hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Makyajınızı takma kirpikle süsleyerek bakışlarınıza daha gösterişli bir hava katabileceğiniz gibi el ayak masajı hizmetimizle stresinizi bir nebze dahi olsa azaltabiliriz.

Dilediğiniz tüm hizmetler için buradayız!

Saç ve makyajınız hazır olduktan sonra geniş giyinme odamızda geceye tamamen hazır oluyorsunuz. Damat bey gelip düğün mekânınıza geçmek üzere artık sizi alabilir!

Hayatınız boyunca bir kere yaşayacağınız bu güzel gece için kendinizi profesyonel ellere emanet etmek istiyorsanız ortalama 10 gün önceden bizimle iletişime geçebilir 400 TL’den başlayan gelin saçı ve makyajı fiyatlarımızdan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Hayallerinde saç ve makyaja bir tık daha yaklaşmak isteyen gelinlerin formu doldurarak iletişime geçmesini heyecanla bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.