Recep Tozan Kuaför

E-posta Gönder

  • Tuzla, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Recep Tozan Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Recep Tozan Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Recep Tozan Kuaför Sık Sorulan Sorular

Recep Tozan Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Recep Tozan Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Recep Tozan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Recep Tozan Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, cilt bakımı, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Recep Tozan Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Recep Tozan Kuaför şehir dışında hizmet veriyor.


Recep Tozan Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Recep Tozan Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Recep Tozan Kuaför Hakkında

Her detayının kusursuz olmasını istediğiniz düğün gününüzde profesyonel ellerde hazırlanmış bir gelin saçı ve makyajıyla kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz, Recep Tozan Kuaför Tuzla’da hizmetinizde.

İşini aşkla yapan profesyonel ekibimizle size en iyi hizmeti sunabilmek için kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Yenilikçi bir bakış açısıyla sektördeki son trendleri yakından takip ediyor, kullandığımız ekipmanlarda teknolojiye iyi bir şekilde adapte oluyoruz.

Güler yüzlü ve tecrübeli personellerimizle düğün telaşınız içinde size rahat hissedeceğiniz, samimi bir ortam sunuyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz.

Gelin saçınızın her detayının öncelikle sizin içinize sinmesi için sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi detaylarıyla dinliyoruz. Hazırlıklarınızın her aşamasında edindiğimiz bu bilgiler ışığında hareket ediyoruz. Gelin saçınızı belirlerken yüz şeklinizden, düğün konseptinize kadar pek çok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Sizinle beraber size en uygun saç modelini belirledikten sonra, size en yakışacak gelin saçı için hazırlıklara başlıyoruz. Düğün gününüzde daha uzun veya dolgun saçlara sahip olmak isterseniz çok doğal görünümlü saç kaynak uygulamaları da yapabiliyoruz.

Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra profesyonel makeup artistlerimiz ile makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınızın yüz hatlarınıza, gelinliğinize, gelin saçınıza, düğün konseptinize ve tarzınıza uygun olmasına dikkat ediyoruz. Makyajınıza kaliteli bir baz uygulamasıyla başlıyoruz. Bu sayede makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz durmasını ve kalıcı olmasını sağlıyoruz. Makyajınızın devamında da kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak muhteşem güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanızı sağlıyoruz.

Düğün gününüzde baştan sona bakımlı ve güzel bir görüntüye ulaşmanızı için profesyonel ürünlerle manikür, pedikür hizmeti de sunuyoruz. Birbirinden güzel tırnak tasarım hizmetleri veriyoruz.

Siz de düğün gününüzde ışıldayan bir güzelliğe sahip olmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Recep Tozan Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yayla Mahallesi Mikail Sokak No:15 A Blok Merkez/Tuzla/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.