Saloon Maji Hair Studio

E-posta Gönder

 • Tuzla, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Saloon Maji Hair Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Saloon Maji Hair Studio Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saloon Maji Hair Studio Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Saloon Maji Hair Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Saloon Maji Hair Studio Hakkında

Belki de çocukluğunuzdan beri hayallerini kurduğunuz düğün gününüz yaklaşıyor. Böylesine özel bir gününüzde davetlilerinizin hayran bakışlarını üzerinize toplayıp, kendinizi harika hissetmek istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Saloon Maji Hair Studio olarak size gelin saçı ve makyajı konusunda profesyonel hizmet sunarak, kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Salonumuzda öncelikle size ve sevdiklerinize rahat edeceğiniz, sıcak bir ortam sunuyoruz. Düğün telaşınız içerisinde sizi iyi bir şekilde anlamaya ve ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız için hazırlıklara geçmeden önce sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi detaylarıyla dinliyoruz. Profesyonel ekibimizle her detayın sizin içinize sinmesi için büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Gelin saçınızı yüz hatlarınıza, gelinliğinize, düğün konseptinize ve tarzınıza uygun olacak şekilde sizinle beraber belirliyoruz. Düğün gününüzde bambaşka bir güzelliğe ulaşmak isterseniz, renklendirmeden kesime kadar son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Saçlarınıza yaptığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ve kaliteli ürünler kullanıyoruz. Saçlarınızda dilerseniz gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun çeşit çeşit aksesuarlar kullanabiliyoruz. Saçlarınızı her detayıyla kusursuz bir şekilde hazırladıktan sonra kaliteli saç spreyleriyle sabitleyerek ve tokalarla güçlü bir şekilde tutturarak, saçlarınızın düğün gününüzün en coşkulu anlarında bile bozulmasına izin vermiyoruz.

Makyaj hazırlıklarınıza geçtiğimizde öncelikle makyajınızda kullandığımız ekipmanların hijyenine ve kozmetik malzemelerin saklanmasına çok öze gösterdiğimizi bilmenizi istiyoruz. Makyajınızda sizin isteklerinizi ön planda tutarak hareket ediyoruz. Yüz hatlarınıza, saç modelinize, gelinliğinize, tarzınıza ve düğün konseptinize en uygun makyaj uygulamasını sizinle beraber belirledikten sonra çalışmalarıma başlıyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, makyajınızın düğün gününüz boyunca akmadan durmasını sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde işini iyi yapan profesyonel bir ekiple kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Saloon Maji Hair Studio İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Postane Mahallesi Manastır Yolu Caddesi No: 11/3 Tuzla/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.