Gelin Saçı ve Makyajı İstanbul

Saloon Maji Hair Studio

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Saloon Maji Hair Studio Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Saloon Maji Hair Studio Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Saloon Maji Hair Studio Sıkça Sorulan Sorular

Saloon Maji Hair Studio ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Saloon Maji Hair Studio ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Saloon Maji Hair Studio şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Saloon Maji Hair Studio şehir dışında hizmet vermiyor.

Saloon Maji Hair Studio gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Saloon Maji Hair Studio gelin saçı ve makyajı haricinde cilt bakımı, takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.

Saloon Maji Hair Studio gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Saloon Maji Hair Studio gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.

Saloon Maji Hair Studio Hakkında

Belki de çocukluğunuzdan beri hayallerini kurduğunuz düğün gününüz yaklaşıyor. Böylesine özel bir gününüzde davetlilerinizin hayran bakışlarını üzerinize toplayıp, kendinizi harika hissetmek istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Saloon Maji Hair Studio olarak size gelin saçı ve makyajı konusunda profesyonel hizmet sunarak, kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Salonumuzda öncelikle size ve sevdiklerinize rahat edeceğiniz, sıcak bir ortam sunuyoruz. Düğün telaşınız içerisinde sizi iyi bir şekilde anlamaya ve ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız için hazırlıklara geçmeden önce sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi detaylarıyla dinliyoruz. Profesyonel ekibimizle her detayın sizin içinize sinmesi için büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Gelin saçınızı yüz hatlarınıza, gelinliğinize, düğün konseptinize ve tarzınıza uygun olacak şekilde sizinle beraber belirliyoruz. Düğün gününüzde bambaşka bir güzelliğe ulaşmak isterseniz, renklendirmeden kesime kadar son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Saçlarınıza yaptığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ve kaliteli ürünler kullanıyoruz. Saçlarınızda dilerseniz gelinliğinize ve düğün konseptinize uygun çeşit çeşit aksesuarlar kullanabiliyoruz. Saçlarınızı her detayıyla kusursuz bir şekilde hazırladıktan sonra kaliteli saç spreyleriyle sabitleyerek ve tokalarla güçlü bir şekilde tutturarak, saçlarınızın düğün gününüzün en coşkulu anlarında bile bozulmasına izin vermiyoruz.

Makyaj hazırlıklarınıza geçtiğimizde öncelikle makyajınızda kullandığımız ekipmanların hijyenine ve kozmetik malzemelerin saklanmasına çok öze gösterdiğimizi bilmenizi istiyoruz. Makyajınızda sizin isteklerinizi ön planda tutarak hareket ediyoruz. Yüz hatlarınıza, saç modelinize, gelinliğinize, tarzınıza ve düğün konseptinize en uygun makyaj uygulamasını sizinle beraber belirledikten sonra çalışmalarıma başlıyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak, makyajınızın düğün gününüz boyunca akmadan durmasını sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde işini iyi yapan profesyonel bir ekiple kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Saloon Maji Hair Studio İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Postane Mahallesi Manastır Yolu Caddesi No: 11/3 Tuzla/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.