Gelin Saçı ve Makyajı

Söke Gelin Saçı ve Makyajı

Söke Tülay Kuaför

7.500-10.000 TL

Söke Başsoy Kuaför

2.500-5.000 TL

Söke Özlem Sönmez Kuaför

5.000-7.500 TL

Söke Tolgahan Deniz Kuaför

2.500 TL'den az

Söke Atiye Kuaför

2.500 TL'den az

Söke Ceylan Gelin Evi & Kuaför

2.500 TL'den az

Söke Kuaför Soner

5.000-7.500 TL

Söke Şengül Kuaför

2.500 TL'den az

Söke Selin Kuaför

2.500-5.000 TL

Söke Fatoş & Oya Kuaför

7.500-10.000 TL

Söke Toka Kuaför

7.500-10.000 TL

Söke Salon Cadde

7.500-10.000 TL

Söke Büşra Kuaför

2.500-5.000 TL

Söke Hairium Kuaför

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Söke Kuaförleri ve Hizmetleri

Söke’deki kuaförler özel günlerinizde size en kaliteli hizmetleri sunuyor. Gelinliğinize, tarzınıza ve yüz hatlarınıza yakışacak şekilde saç ve makyajları yaptırabiliyorsunuz. Profesyonel kuaförlerin tecrübeli olması sayesinde çeşitli saç modellerini uygulayabiliyorlar. Bunun yanında çalışanların güler yüzlü olması da keyifli bir kuaför deneyimi yaşamanızı ve en iyi şekilde ağırlanmanızı sağlıyor.

Kuaför salonları el ve ayak bakımı konusunda da pek çok hizmet sunuyor. Manikür ve pedikür hizmetiyle temel el ve ayak bakımlarınızı yaptırabiliyorsunuz. Bunun yanında düğün çekimlerinde ve günlük hayatınızda ellerinizin daha güzel gözükmesi için başka hizmetler de bulunuyor. Jel, protez tırnak ve kalıcı oje gibi uygulamalarla yeni stiller yaratabiliyorsunuz.

Söke güzellik salonları saçınızı şekillendirmeye yönelik kaliteli ekipmanlara sahip. Düzleştirici, maşa ve fön makinasının kaliteli olması hem saçınıza daha az zarar gelmesini hem de daha iyi şekillendirilmesini sağlıyor. Kuaförlerde bulunan jöle ve saç spreyi gibi malzemelerin de kaliteli ve marka olması da saçınızın davet boyunca güzel görünmesini ve sabit kalmasını sağlıyor.

Söke Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Geniş fiyat skalasına sahip pek çok kuaförü Söke’de bulabiliyorsunuz. Uygun fiyatlı bir kuaför salonu arıyorsanız; Atatürk, Yenicami ve Yenikent semtlerine göz atabilirsiniz. Fevzipaşa ve Konak semtleri ise ortalama fiyatlarıyla diğer semtlere kıyasla biraz daha yüksek fiyatlı kalabiliyor. Semtlerin geneli bütçe dostu fiyatlar sunmasının yanında kaliteli hizmet veren kuaför salonlarına sahip.

Söke kuaför fiyatları mevsimsel ve dönemsel olarak değişiklik gösterebiliyor. Yaz ve bahar aylarında düğün, nişan ve kına gibi organizasyonlar arttığı için kuaförlere de oldukça talep oluyor. Talebin artması da fiyatları yükseltebiliyor. Bunun yanında gelin saçı ve makyajı yapımının diğer işlemlere göre daha uzun sürmesi ve detaylı olmasından dolayı toplam rakam da artıyor.

Söke’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Söke kadın kuaförlerini incelerken randevu sistemi hakkında bilgi almanız önemli. Kuaförlerin özellikle düğün sezonlarında yoğun olmasından dolayı yer bulmanız daha zor olabiliyor. Randevunuzu 3-4 hafta öncesinden almanızı tavsiye ediyoruz. Bunun yanında Kuaför salonlarının düğün gruplarına kaç kişilik hizmet verdiği hakkında bilgi alabilirsiniz. Böylece grup sayınızı ayarlayabilir ve daha kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Kuaför tercihinizi yaparken ekibin profesyonelliğine dikkat etmenizi öneriyoruz. Tecrübeli ve yetenekli çalışanlara sahip kuaförler sizin taleplerinize daha kolay bir şekilde karşılık verebiliyor. Profesyonel kuaförler istediğiniz saç ve makyaj modelini anlayarak aynı şekilde uygulayabiliyor. Ayrıca kuaförleri incelerken salonun temizliği ve malzemelerin sterilizasyonuna dikkat edebilirsiniz. Böylece daha hijyenik bir hizmet alabilirsiniz.

Söke Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Söke gelin saçı ve makyajı firmaları, deneyimli ve eğitimli bir ekiple çalışıyor. Bu ekip, gelin adayına en uygun saç modeli ve makyajı belirlemede yardımcı oluyor. Düğün gününde de gelinin saç ve makyajının tüm gün boyunca taze kalması için gerekli müdahaleleri yapıyorlar. Ayrıca saçınızın ve makyajınızın içinize sinmesi için kuaförlerin prova hizmetinden de yararlanabiliyorsunuz.

Söke kuaförleri gelin adayı ve yakınlarına istedikleri herhangi bir yerde hizmet verebiliyor. Böylece kendi evinizde veya düğün mekanınızda konforlu bir şekilde hazırlanabiliyorsunuz. Bunun yanında kuaförler gelinlere özel ağda, masaj ve solaryum hizmetleri de sunuyor. Düğün öncesinde hem rahatlamak hem de son hazırlarınızı yapabilmeniz için bu tarz çeşitli hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz.

Söke Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Söke gelin saçı fiyatları, saçınıza yapmak istediğiniz eklemelere göre de değişiklik gösteriyor. Kısa saçlı gelin adayları daha gür ve kabarık modeller tercih edecekse, çıt çıt ve kaynak gibi saç eklemelerinin kullanılmasını talep edebiliyorlar. Kullanılan ek saçın miktarı ve uzunluğu kadar ödeyeceğiniz fiyat artıyor. Kısa saçlara uygun fiyatlı bir model istiyorsanız, hafif dalgalar yaptırabilirsiniz.

Söke gelin başı fiyatları, istediğiniz modele göre belirleniyor. Saç modeli ve eklenen aksesuarlara göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Daha doğal ve rahat olmak isteyen gelin adayları dalgalı ve düz saç modellerini tercih ediyor. Topuz ve ince örgülü saç modellerinin yapımının uzun sürmesi ve sabitlemesinin zorluğundan dolayı rakamlar biraz yükseliyor.

Söke Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Söke gelin makyajı fiyatları, uygulanan makyajın tarzına göre değişiyor. Gelinler bu özel günlerinde düğün boyunca kalıcı olan makyajları tercih ediyor. Standart makyaj malzemeleri kullanılarak yapılan günlük makyajlar, suya dayanıklı ürünlerle yapılan porselen makyaja kıyasla uygun fiyatlı oluyor. Çok fazla cilt kusurunuz yoksa, tamamen kapatıcı makyaj yerine, daha hafif ve uygun fiyatlı bir tasarım yaptırabilirsiniz.

Makyajın yapılacağı mekan da ödeyeceğiniz fiyatı etkiliyor. Kuaför salonunda alacağınız hizmet, ev ve düğün salonunda talep ettiğiniz hizmetlere göre daha makul maliyetlere sahip. Makyaj artistlerinden özellikle de şehir dışında hizmet almak istiyorsanız, daha yüksek fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda tecrübeli ve yetenekli makyaj artistleriyle çalışmak isterseniz de bir tık yüksek bir bütçeye sahip olmanız gerekiyor.

Söke Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları