Tülay Kuaför

E-posta Gönder

 • Söke, Aydın.

Ekiple Tanışın

Tülay Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Tülay Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tülay Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Tülay Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Tülay Kuaför Hakkında

Hayallerinizdeki gibi bir gelin olmanın yolu gelinlik ile birlikte saç ve makyajdan geçiyor! Gelinlik seçimini yaptıysanız ve sıra kuaför tercihinizde ise deneyimlerimizi en iyi şekilde kullanmak için biz hazırız. Tülay Kuaför olarak işimizi severek yapıyor, bunu tüm hizmetlerimizde gelin adaylarımıza yansıtıyoruz. Yüzünüzü güldürecek, sizi bu özel günde mutlulukla uğurlayacağız!

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri konuklarımızın memnuniyetini esas alıyoruz. En özel günlerde tercih edilmenin bilinciyle çalışıyor, tüm imkanlarımızı kullanarak sizi düğününüze mutlu bir şekilde uğurlamayı hedefliyoruz. Bunun için de istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak ve beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vermek öncelikli amacımız! Alanya kuaförlerinden farklı olmak ve gelin adaylarının aklına gelen ilk isimlerden olmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Saç ve makyajınıza uygun modeli bulmak için sizi yakından tanıyor, tarz ve zevklerinizi öğreniyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğiniz, düğün konseptiniz ve düğün mekanınız hakkında da bilgi sahibi olduktan sonra çeşitli önerilerde bulunuyoruz. Bunu yaparken yüz hatlarınıza, göz renginize, saç uzunluğunuza, saç renginize, ten renginize, gelinliğinize ve duvağınıza da dikkat ediyor, uyumlu modeller tercih ediyoruz.

Salonumuzda kullanılan tüm güzellik ürünlerinin ve makyaj malzemelerinin kalite ve hijyen açısından onaylı olduklarını da belirtmekte yarar var. Güzellik ve bakımın ciddi bir iş olduğunu düşünüyor, bu yüzden de sektörün en iyi markalarını tercih ediyoruz.

Özellikle bahar ve yaz aylarıyla birlikte yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yüzden düğününüzden en az 1 ay önce bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle o gün için detaylı bir hazırlık yapıyor, tüm imkanlarımızı eksiksiz bir şekilde sunabiliyoruz.

Bu olanaklar dahilinde gelin saçınız ve makyajınız için salonumuzu tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.