Salon Cadde

E-posta Gönder

 • Söke, Aydın.

Ekiple Tanışın

Salon Cadde Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Salon Cadde Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Salon Cadde Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Salon Cadde Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik, Gelin paketi, Düğün gruplarına hizmet, Gelin odası, Mekanda / Evde hizmet, Peruk, Çıtçıt saç


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  40

Salon Cadde Hakkında

Saçın sanatla buluştuğu adrese hepiniz hoş geldiniz! Salon Cadde olarak sizi hayatınızdaki en özel günlere hazırlamak ve hafızalarınızda sonsuza dek yer etmek istiyoruz! Kendinizi özel hissetmek ve hayal ettiğiniz bir gelin olmak için doğru yerdesiniz.

Sektöre 1996 yılında girdik ve bu tarihten beri kesintisiz olarak hizmet veriyoruz. Çeyrek asrı devirmiş bir kuaför salonu olarak deneyimlerimiz ve bilgi birikimlerimizi paylaşıyor, gelin adaylarımızın saçını ve makyajını en iyi şekilde tasarlıyoruz. Bunu yaparken de memnuniyet ilkesine bağlı kalıyor, tamamen istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmalar yapıyoruz. Hayalleri olan bir gelin adayı olarak girdiğiniz bu kapıdan kusursuz bir gelin olarak çıkacak, Salon Cadde’nin farkını düğününüzde hissedeceksiniz. Nasıl mı? Gün boyu üstünüzde olan hayran bakışlardan!

Toplamda 14 kişilik geniş bir ekibe sahibiz. Samimi ve sıcakkanlı bu ekibimiz ile birlikte sizi düğün stresinden uzaklaştırıyor, son derece keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Beklentilerinizin yerine getirileceği bir günde buluşmak dileğiyle!

Sizi bu özel günde yalnız bırakmak istemeyen sevdikleriniz için de güzel bir haberimiz var. Salon Cadde farkını sadece siz değil, yakınlarınız da yaşamak isterse düğün günü salonumuzda toplamda 30 kişiyi ağırlayabiliyoruz.

Aydın kuaförlerinden bizi farklı kılan bir diğer özellik ise salonumuz dışında da hizmet verebiliyor olmamız! Düğün günü yaklaştıkça yoğun bir tempoya sahip olabilirsiniz. Biz de bu konuda gelin adaylarımıza destek oluyor ve imkanlarımızı ev, otel ya da düğün mekanında buluşturabiliyoruz.

Siz de bu özel imkanlardan ve kendinizi ayrıcalıklı hissedecek hizmet anlayışımızdan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Değişimi kendi gözünüzle görmek için salonumuza davetlisiniz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.