Büşra Kuaför

E-posta Gönder

 • Söke, Aydın.

Ekiple Tanışın

Büşra Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Büşra Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Büşra Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Büşra Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Büşra Kuaför Hakkında

Aydın’da hizmet verdiğimiz Büşra Kuaför’ün hayallerine kavuşan bir sonraki gelin adayı siz olabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle birlikte istediğiniz tüm gelin saçı ve makyajı modellerini başarıyla uygulayarak düşlerinizin gelini olmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel, alanında uzman kişilerle birlikte çalıştığımız kuaför salonumuzda uzun zamandır pek çok gelin adayını ağırlamanın verdiğimi mutlulukla her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Özenli çalışmalarımızı hijyenik salonumuz içerisinde yapıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla sorunsuz bir hizmet almanızı ve her şeyin içinize sinmesini istiyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Hayalini kurduğunuz tüm gelin saçı ve makyajı modellerini rahatlıkla yapabildiğimiz için kararı daima size bırakıyoruz. Yüz hatlarınızı ve gelinlik modelinizi göz önünde bulundurarak tecrübelerimiz doğrultusunda size yol gösteriyoruz. Keyifli bir hazırlık süreci yaşamanız için ise sizi sevdiklerinizle birlikte ağırlayabiliyoruz. Bunun için bize önceden kaç kişiyle birlikte düğün günü geleceğinizi belirtmenizi istiyoruz. Ekip sayımızı ve malzemelerimizi size göre ayarlıyoruz.

Saçlarınızı hazırlarken önce yıkıyor ardından maşa ve fön uygulamalarıyla şekil veriyoruz. Birbirinden farklı toplama stilleriyle de istenilen görüntüye ulaşıyoruz. Tacınızı ve duvağınızı da başarıyla takıyoruz. Makyaj aşamasında ise yüz hatlarınızı ve ten renginizi göz önünde bulunduruyoruz. Size en çok yakışacak tonları tespit ettikten sonra dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünleriyle uygulamaya koyuluyoruz. Profesyonel makyaj yapmanın pürüzsüzlük dışında bir diğer özelliği ise kalıcılığının uzun saatler boyunca sürmesi olduğu için biz de kalıcılığı yoğun olan bir makyaj yapıyoruz.

Siz de Söke kuaförleri arasında yer aldığımız Büşra Kuaför’ün şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz hizmetlerimizi ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Fevzipaşa, Anadolu Lisesi Yanı, Kemal Sk. No:1, 09200 Söke/Aydın, Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.