Başsoy Kuaför

E-posta Gönder

 • Söke, Aydın.

Ekiple Tanışın

Başsoy Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Başsoy Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Başsoy Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Başsoy Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Başsoy Kuaför Hakkında

Aydın’ın Söke ilçesinde gelin saçı ve makyajınız için bir kuaför arayışındaysanız, daha fazla zaman kaybetmenize gerek yok! Başsoy Kuaför olarak hayatınızdaki bu değerli anlara en az sizin kadar önem veriyor, kusursuz bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Saç ve makyajınız için bir model belirlerken pek çok kriteri ön planda tutuyoruz. Mesela saçınız için saç uzunluğunuz, saç renginiz ve saç yapınız son derece önemli oluyor. Dalgalı saçlar, kısa saçlar, düz saçlar ya da kıvırcık saçlar için birbirinden farklı tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Koyu saçlar için örgü ve topuz modellerini önerirken sarı ve kumral saçlar için daha dağınık ve doğallığı tercih ediyoruz. Bu bilgi birikimlerimiz, deneyimlerimiz ve memnuniyet odaklı hizmetimiz sayesinde de Aydın kuaförleri arasında sıklıkla tercih ediliyoruz.

Makyajınız için de aynı süreci uyguluyoruz. Yüz hatlarınız, göz renginiz ve ten renginiz ile uyumlu bir makyaj yapmayı hedefliyoruz. Makyajınızdan önce ise cildinizi özel kremler ile pürüzsüz bir hale getiriyoruz. Bu, yüzünüzün çok daha parlak ve makyajınızın çok daha kalıcı olmasını sağlıyor.

Boya, kesim, röfle, perma, fön, balyaj, ombre, sombre ve bunun gibi pek çok saç hizmeti için çeşitli eğitimler aldık, salonumuzda sayısız kez deneyimledik. Bu yüzden Başsoy Kuaför’de değişimden korkmayın! Tarzınızı, zevklerinizi, kısacası sizi en iyi şekilde yansıtmak için biz hazırız! Düğününüzde tüm davetlilerinizin hayran bakışlarını üstünüzde hissedeceğinizden kuşkunuz olmasın.

Yalnızca düğünlerde değil, söz, nişan, kına, mezuniyet ve doğum günü gibi özel günlerde de bizi tercih edebilirsiniz. Farklı konseptleri olan her gün için titizlikle çalışıyor, düşlediğiniz saç ve makyaj hizmetini titizlikle sunuyoruz.

Sunduğumuz bu imkanlardan çok uygun fiyatlarla yararlanmak için sizleri salonumuza davet ediyoruz. Eğer hakkımızda daha çok bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.