Gelin Saçı ve Makyajı

Nazilli Gelin Saçı ve Makyajı

Nazilli Sevil Kuaför

2.500 TL'den az

Nazilli Değişim Kuaför

2.500 TL'den az

Nazilli Kuaför Aslı

2.500 TL'den az

Nazilli Kuafor F.D

7.500-10.000 TL

Nazilli Kuaför Zafer

2.500 TL'den az

Nazilli Zirve Kuaför

2.500-5.000 TL

Nazilli Black & White Kuaför

2.500-5.000 TL

Nazilli Kuaför Oktay

2.500 TL'den az

Nazilli Mehmet Saadet Kuaför

7.500-10.000 TL

Nazilli Kuaför Hilmi

7.500-10.000 TL

Nazilli Nuray Kuaför

2.500-5.000 TL

Nazilli Kuaför İbrahim

7.500-10.000 TL

Nazilli Paris Kuaför

2.500 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Nazilli Kuaförleri ve Hizmetleri

Nazilli kadın kuaförleri, bakım ve güzellik hizmeti vermek için birçok farklı işlem uygulayabiliyor. Saç kesimi ve saç renklendirme için sıklıkla tercih edilen Nazilli kuaförleri, son zamanlarda çeşitli uygulamalarla da kapsamlı hizmet veriyor. Balyaj, röfle, manikür-pedikür, el/ayak masajı, kalıcı oje, protez tırnak gibi olanaklardan da aynı kuaför salonunda yararlanabiliyorsunuz.

Hem saç modeli hem de makyaj tasarımı konusunda uzman olan birçok kuaför Nazilli’de yer alıyor. Kuaför ve güzellik salonu olarak faaliyet gösteren firmalar saç-makyaj konusunda da uzman ekiplerle çalışıyor. Böylece hayallerinizdeki görünüme profesyonel eller sayesinde rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Gelinlere özel hazırlanmış paketlerden de yararlanabilirsiniz. Stressiz bir şekilde hazırlanmanız için çay-kahve servisi ve gelin odasıyla karşılanıyorsunuz!

Aydın Nazilli kuaförlerinin yer aldığı noktalara baktığımızda, daha çok Altıntaş Mahallesi’nin ön plana çıktığını görüyoruz. Özellikle de 336. Sokak, Mimar Sinan Caddesi ve Atatürk Bulvarı’nda birçok farklı seçenekle karşılaşabilirsiniz. Yanı sıra; Turan, Zafer, Aydoğdu ve Kurtulmuş mahallelerinde de çeşitli tarzlara ve bütçelere hitap eden kuaför alternatiflerini bulabilirsiniz.

Nazilli Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Nazilli’de gelin saçı ve makyajı üzerine hizmet veren firmaların başlangıç fiyatlarını incelediğimizde, birçok kuaförün ekonomik seçenekler arasında yer aldığını görüyoruz. Saç kesimi ve boyama gibi hizmetlerin fiyat listelerinin oldukça uygun aralıkta seyrettiğini söyleyebiliriz. Fakat fiyat yelpazesinin, kuaförün yer aldığı konumdan hizmet kalitesine kadar olan farklı faktörler sebebiyle değişiklik gösterdiğini de belirtmeden geçmeyelim.

Nazilli güzellik salonlarında çalışan ekip sayısı, saç-makyaj uzmanlarının bilinirliği ve kullanılan ürünlerin kalitesi de başlangıç fiyatlarının değişiklik göstermesinde rol oynuyor. Ayrıca bazı kuaförler hazırladıkları gelin paketleri ile ekonomik fiyatlara gelin saçı ve makyajı yaptırmanıza imkan sağlıyor. İlçe genelinde de çok yüksek fiyatlarla karşılaşmadığımızı da söyleyebiliriz. Farklı hizmetler için ekstra ücret talebinde bulunabilirler.

Nazilli’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Nazilli’deki kuaförlerin arasında isteklerinizi karşılayabilecek çeşitli alternatifler var. Almak istediğiniz hizmetlerin hepsini sağlayabilen firmalara yönelmelisiniz. Ayrıca daha uygun fiyatlara anlaşmak isterseniz, saç ve makyajınızın yer aldığı gelin paketleri hazırlayan kuaförleri tercih edebilirsiniz. Öncelikli olarak beğendiğiniz kuaförlerin daha önce yaptıkları saç ve makyajlara bakmalısınız. Böylelikle tarzınıza uygunluğunu anlayabilirsiniz.

Düğün hazırlığınızı evinizde ya da düğün mekanınızda yapmak istiyorsanız, saç-makyaj uzmanları ile firma dışında hizmet verebilen kuaför salonlarını seçebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli bir hazırlık süreci geçirmeyi planlayan bir gelin adayıysanız, beğendiğiniz kuaföre aynı anda kaç kişiyi hazırlayabildiklerini sormalısınız. Nedime gruplarına hizmet için özel fiyatlardan yararlanıp yararlanamayacağınızı da öğrenmelisiniz.

Nazilli Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Nazilli Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Nazilli’de gelin başı yaptırmak için firma arayışındaysanız, bütçenize uygun bir firma bulma ihtimaliniz çok yüksek. Cep yakmayan başlangıç fiyatları sayesinde eksiksiz görünüme kavuşmanız çok daha ekonomik oluyor. Elbette firmaların farklı hizmetleri ve özelliklerine göre sundukları fiyat aralıkları da değişiklik gösteriyor. Daha modern ve şık salonlarda sunulan hizmetin fiyatı bir tık artıyor.

Gelin başı fiyatlarını sadece kuaför salonunda verilen hizmetin kalitesi değil, saçın özellikleri de belirliyor. Örneğin; eğer kısa saça sahipseniz, daha kolay şekil alabilen modeller yaptırabilirsiniz. Böylelikle daha uygun fiyatlar ödeyebilirsiniz. Düğününüzden önce saç bakımınızı da gelin paketlerine dahil eden firmalardan ekonomik bir hizmet alabilirsiniz. Saç aksesuarı talebinizde ekstra ücret talebi söz konusu olabiliyor.

Nazilli Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Nazilli gelin makyajı fiyatları için her bir firmanın kendine özgü ücretlendirme politikası oluyor. Çalıştıkları personellerin profesyonelliği ve tanınırlıkların yanı sıra; kullanılan makyaj malzemelerinin markaları ve kalitesi de fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Dünyaca ünlü markaların far paletleri, rujları, rimelleri ve daha birçok ürününün kullanıldığı kuaför salonlarında fiyatlar bir tık daha yüksek oluyor.

Makyajınızın cildinizde daha kusursuz durması için cilt bakımı hizmetlerini de tercih edebilirsiniz. Birçok güzellik salonunda bakım hizmetinden gelin makyajı paketi dahilinde yararlanabilirsiniz. Genellikle natürel yapılan standart makyaj türü için daha çok teknik ve ürünün kullanıldığı porselen makyaja göre daha uygun rakamlar talep ediliyor. Bakışlarınızı derinleştirmek için ücretsiz takma kirpik uygulamasından da yararlanabilirsiniz.

Nazilli Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları