Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Nisa Kuaför Hakkında

Rüyalarınızın gelini olmanız için gereken tüm hizmeti sunduğumuz Nisa Kuaför Nazilli’de sizi yaşamınızın en özel gününe hazırlamak için sabırsızlanıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte her zaman en iyi hizmeti sunmaya özen gösterdiğimiz salonumuzda yakınlarınızla birlikte keyifli bir hazırlık süreci yaşamanızı sağlıyoruz.

Uzun zamandır güzellik sektöründe başarıyla faaliyet gösterdiğimiz salonumuzda hayalini kurduğunuz tüm saç ve makyaj tasarımlarını kolaylıkla yapmamızın yanı sıra kişisel bakım hizmeti de veriyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte size hem deneyimlerimizle yol gösteriyor hem de samimiyetimizle kendinizi ailenizin yanındaymış gibi rahat hissetmenizi sağlıyoruz. Kaliteli malzemeler kullanmaya özen gösterdiğimiz kuaför salonumuzda aynı zamanda hijyenik bir ortama sahibiz.

Düğününüzden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğiniz üzerine uzun uzun konuşuyoruz. Yaptığımız çalışma örneklerinden bahsederek zevkinize hitap eden modellerin hangileri olduğunu detaylı olarak öğreniyoruz. İstediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini kolaylıkla yaptığımız kuaför salonumuzda isteğinize bağlı olarak sizinle birlikte yakınlarınızı da ağırlayabiliyoruz. Verdiğiniz sayı doğrultusunda düğün gününüzde size eşlik edecek olan ekibimizi ve kullanacağımız malzemeleri ayarlıyoruz.

Makyaj aşamasına geldiğimizde ise yüz hatlarınızı ve cilt yapınızı göz önünde bulunduruyoruz. Önce makyaj bazı sürüyor ardından kapatıcılığı yüksek ve ten renginize uyumlu bir fondöten tercih ediyoruz. Kontur, aydınlatıcı ve bronzer uygulamalarımızla da yüz hatlarınıza keskinlik katıyoruz. Allık ve ruj renginizin aynı tonlarda olmasına dikkat ederek yüzünüze renk veriyoruz. Kaşlarınızı kalem yardımıyla şekillendiriyoruz. Hazırlıklarınız tamamlandığında ise sabitleyici sprey sıkarak yaptığımız işlemlerin uzun saatler boyunca kalıcılığı korumasını sağlıyoruz.

Siz de Nazilli kuaförleri arasında ismimizden başarıyla söz ettirmeyi başardığımız yerimizde hizmet almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    aydın

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.