Modell Kuaför & Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Nazilli, Aydın.

Ekiple Tanışın

Modell Kuaför & Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Modell Kuaför & Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Modell Kuaför & Güzellik Salonu Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Modell Kuaför & Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Modell Kuaför & Güzellik Salonu Hakkında

Uzun yıllardır asla azalmayan tutkumuz ve işimizi severek yapmamız sayesinde Nazilli kuaför salonları arasında yerimizi korumaya devam ediyoruz. Modell Kuaför & Güzellik Salonu olarak bölgemizdeki çok sayıda hanımefendinin kişisel bakım ve güzellik ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Kendini seven ve kişisel bakımına önem verenlere sunduğumuz bu hizmeti en iyi şekilde yerine getirebilmek için harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Profesyonel, alanında uzman ve işinin ehli ekibimiz sayesinde pek çok işlemi başarıyla uyguluyoruz. Ancak her şeyden önemlisi misafirlerimizi güler yüzlülük ve içtenlikle karşıladığımız için %100 müşteri memnuniyetine sahibiz.

Modell Kuaför olarak bir kuaför salonunda beklenebilecek her hizmeti bizden gönül rahatlığıyla alabileceğinizi bilmenizi isteriz. Saç konusunda; kesim, saç tasarım, keratin bakım, tüm ve dip boya, balyaj, renklendirme, ombre ve sombre, röfle, perma, boncuk kaynak gibi hizmetlerimiz mevcut. Güzellik salonu olarak kişisel bakıma dair ise; cilt bakımı, tırnak bakımı, manikür ve pedikür, kalıcı oje, profesyonel ve günlük makyaj, ağda, kaş kontür gibi işlemleri yapıyoruz. Tüm bu uygulamalarımız ekibimizdeki konunun uzmanına emanet ediyoruz. Mükemmel sonuçlar alabilmek için hem en trend ve iyi teknikleri kullanıyor hem de kalitesinden emin olduğumuz güvenilir markaların ürünlerini tercih ediyoruz.

Salonumuzun en kıymetli işlerinden bir tanesi de gelin saçı ve makyajı için gelin adaylarını ağırlamak. Hayatlarının en özel gününü yaşarlarken onların heyecanlarına ortak oluyoruz. Hayallerindeki görünüme kavuşmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Gelinimizin; düğün mekanına, konseptine, gelinlik modeline ve tabii ki kişisel zevklerine uygun hareket ediyor, saçı için istediği modeli başarıyla uyguluyoruz. Profesyonel makyajını ise ten rengine uygun tonları yüz hatlarını öne çıkaracak şekilde yapıyoruz. Eğer siz de bir Nazilli Modell Kuaför gelini olmak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Altıntaş, Atatürk Blv. No:7, 09800 Nazilli/Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.