Zirve Kuaför

E-posta Gönder

 • Nazilli, Aydın.

Ekiple Tanışın

Zirve Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Zirve Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Zirve Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Zirve Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Zirve Kuaför Hakkında

Aydın Nazilli’de saç tasarımı yaptırabileceğiniz ve makyaj uygulamaları hizmeti alabileceğiniz profesyonel bir ekip arayışındaysanız, Zirve Kuaför olarak her zaman yardıma hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. Uzun zamandır hizmet verdiğimiz sektörde fark yaratmak adına kendimizi geliştirmekten, hizmet standardımızı sürekli yükseltmekten asla vazgeçmiyoruz. Hak ettiğiniz ilgi ve özeni size en iyi şekilde yansıtmak için daima en kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Hijyen koşullarına da dikkat ettiğimiz salonumuzda sizinle birlikte yakınlarınızı da ağırlayabileceğimizi unutmayın! Gelin hayatınızın en özel gününe sizi ve sevdiklerinizi en güzel şekilde hazırlayalım!

En değerli gününüz için hazırlıklara başlıyoruz. Bu aşamada tamamen sizinle ilgilenmek istiyoruz ve randevu sistemiyle çalışıyoruz. Salonumuza geldiğinde sizi yakından tanıma fırsatı buluyor, her detayı düğün gününden önce planlıyoruz. Saç modelinize karar verirken, yüz hatlarınıza ve gelinlik modelinize uyan çalışmalar yapmak son derece önem verdiğimiz bir konu. Bu yüzden stilistlerimiz ve saç uzmanlarımızla size danışmanlık yapmayı da ihmal etmiyoruz.

Eğer bir kır düğünü yapacaksanız, daha çok romantik modellere yöneliyoruz; omuzlarınızın üzerine düşen su dalgaları, çiçeklerle süslediğimiz ense topuzlar veya örgüler... Fakat şık bir salonda gösterişli bir düğün yapacaksanız daha yüksekten toplanmış at kuyrukları, taçlarla desteklediğimiz yoğun bukleli açık saçlar ve yüksek topuzlar tasarlıyoruz. Gerektiğinde tavsiyelerimizden yararlanmak isteseniz de yine son kararı siz veriyorsunuz. Biz de kararlarınızı hayata geçirip kusursuz bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz. İşte Aydın en iyi kuaförlerinden bizi ayıran en büyük özellik!

Siz de bu süreci profesyonel hizmetlerimizle geçirmek isterseniz, hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Güzel gelinlerimizden biri olmanız dileğiyle...

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.