Zirve Kuaför

E-posta Gönder

  • Nazilli, Aydın.

Ekiple Tanışın

Zirve Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Zirve Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Zirve Kuaför Sık Sorulan Sorular

Zirve Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Zirve Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Zirve Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Zirve Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Zirve Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Zirve Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Zirve Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Zirve Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Zirve Kuaför Hakkında

Aydın Nazilli’de saç tasarımı yaptırabileceğiniz ve makyaj uygulamaları hizmeti alabileceğiniz profesyonel bir ekip arayışındaysanız, Zirve Kuaför olarak her zaman yardıma hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. Uzun zamandır hizmet verdiğimiz sektörde fark yaratmak adına kendimizi geliştirmekten, hizmet standardımızı sürekli yükseltmekten asla vazgeçmiyoruz. Hak ettiğiniz ilgi ve özeni size en iyi şekilde yansıtmak için daima en kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Hijyen koşullarına da dikkat ettiğimiz salonumuzda sizinle birlikte yakınlarınızı da ağırlayabileceğimizi unutmayın! Gelin hayatınızın en özel gününe sizi ve sevdiklerinizi en güzel şekilde hazırlayalım!

En değerli gününüz için hazırlıklara başlıyoruz. Bu aşamada tamamen sizinle ilgilenmek istiyoruz ve randevu sistemiyle çalışıyoruz. Salonumuza geldiğinde sizi yakından tanıma fırsatı buluyor, her detayı düğün gününden önce planlıyoruz. Saç modelinize karar verirken, yüz hatlarınıza ve gelinlik modelinize uyan çalışmalar yapmak son derece önem verdiğimiz bir konu. Bu yüzden stilistlerimiz ve saç uzmanlarımızla size danışmanlık yapmayı da ihmal etmiyoruz.

Eğer bir kır düğünü yapacaksanız, daha çok romantik modellere yöneliyoruz; omuzlarınızın üzerine düşen su dalgaları, çiçeklerle süslediğimiz ense topuzlar veya örgüler... Fakat şık bir salonda gösterişli bir düğün yapacaksanız daha yüksekten toplanmış at kuyrukları, taçlarla desteklediğimiz yoğun bukleli açık saçlar ve yüksek topuzlar tasarlıyoruz. Gerektiğinde tavsiyelerimizden yararlanmak isteseniz de yine son kararı siz veriyorsunuz. Biz de kararlarınızı hayata geçirip kusursuz bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz. İşte Aydın en iyi kuaförlerinden bizi ayıran en büyük özellik!

Siz de bu süreci profesyonel hizmetlerimizle geçirmek isterseniz, hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Güzel gelinlerimizden biri olmanız dileğiyle...

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.