Black & White Kuaför

E-posta Gönder

 • Nazilli, Aydın.

Ekiple Tanışın


Black & White Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Black & White Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Black & White Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Black & White Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Black & White Kuaför Hakkında

Her detayıyla kusursuz olmasını istediğiniz düğün gününüz için düğün mekanınızdan gelinliğinize kadar her şey tamam. Peki gelin saçınızı ve makyajınızı kusursuz bir şekilde hazırlayacak kuaförü de buldunuz mu? Gelin saçınız ve makyajınız düğün gününüzde muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarıp, güzelliğinizi tamamlayan en önemli faktördür. Bu nedenle düğün gününüzde güzelliğinizi profesyonel ellere teslim etmeniz oldukça önemlidir. Bu nedenle biz Black & White Kuaför olarak gelin saçınız ve makyajınız konusunda özenle çalışarak, sizi göz alıcı bir güzelliğe ulaştıracak profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Oldukça ferah ve şık tasarımlı bir salonda hizmet veriyoruz. Salonumuzda işini aşkla yapan dinamik ve eğitimli ekibimizle hazırlıklarınızı yapıyoruz. Bulunduğumuz alanda kendimizi geliştirip, sektörümüze değer katmak için de düzenli olarak eğitimler almaya devam ediyor, güzellik alanındaki son trendleri yakından takip ediyoruz.

Gelin hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi, görüşlerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Düğün gününüzde hazırlıklarınız tamamlandıktan sonra aynada oluşan son görüntü içinize tam olarak sinmeden de işimizi bitmiş saymıyoruz. Dilerseniz yüz şeklinizi, gelinliğinizi, düğün mekanınızı iyi bir şekilde analiz ederek size en uygun gelin saçı ve makyajı tasarımı hakkında küçük tüyolar da verebiliyoruz.

Salonumuzda kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla kullandığımız ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği konusunda oldukça titiz davranıyoruz. Sadece en güvenilir dünya marklarının ürünlerini kullanarak, yaptığımız her işlemden beklediğimiz muhteşem sonuçları elde edebiliyoruz. Kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanız için kaliteli saç sabitleyicileri ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Siz de gelin saçı ve makyajı konusunda işi profesyonel ellere teslim edip, en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazlasını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Altıntaş, Mimar Sinan Cd. No:26, 09800 Nazilli/Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.