Kuafor F.D

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Kuafor F.D Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Kuafor F.D Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuafor F.D Sık Sorulan Sorular

Kuafor F.D gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuafor F.D gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Kuafor F.D gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuafor F.D gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Kuafor F.D şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuafor F.D şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuafor F.D ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuafor F.D ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuafor F.D Hakkında

Her şeyin kusursuz olmasını istediğiniz düğün gününüzde, saç ve makyajınızın da kusursuz olması gerektiğini düşünüyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren ekibimiz, şimdiye kadar birçok gelin adayının hayallerine dokundu. Bu nedenle gerekli tecrübeye, yeteneğe ve bilgiye sahibiz. Gelin sizin de doğal güzelliğinizi ortaya çıkararak konuklarınızın karşına hayal ettiğiniz görünümle çıkmanızı sağlayalım!

Yol arkadaşlığınızı yapacağımız hazırlık sürecinizde en büyük amacımız, sizi salonumuzdan mutlu bir şekilde uğurlamak. Bu amacımıza ulaşmak için titiz bir çalışma yürütüyor, değişen trendleri yakından takip ederek kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Açıldığımız günden beri bizi tercih eden gelin adaylarımızın memnuniyetlerini sağlamak adına yenilikçi bir tavır sergiliyoruz. Sağlığınıza da gereken önemi verdiğimizden dünya ünlü markaların kozmetik ürünleri kullanıyoruz.

Aydın kuaför salonları arasında bulunan Kuaför F.D, işlemlere başlamadan bazı kriterleri göz önünde tutuyor. Mesela; saç uzunluğunuz, gelinlik ve duvağınızın modeli, düğün mekanınızın özellikleri gibi detayları öğrenip saç modelini buna göre belirliyoruz. En az saçlarınız kadar önem verdiğimiz makyaj stilinizi seçerken de yüz tipiniz, yüz hatlarınız, göz renginiz belirleyici rol oynuyor. Gördüğünüz gibi akla gelmeyen küçük ayrıntıları bile değerlendirerek size profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Saçlarınız son görünümünü aldıktan sonra özel spreyler yardımıyla sabitleme işlemleri yapıyoruz. Bu sayede koşuşturmanın, dans etmenin ve doyasıya eğlenmenin keyfini saçlarım bozulur mu stresi olmadan çıkarabiliyorsunuz. Makyajınızı uygulama aşamasında ise özel kremleri cildinize sürerek nemlendiriyoruz. Daha sonra belirlediğimiz stili uygulamaya başlıyoruz. Saçlarınızda olduğu gibi makyajınızı da sabitlediğimizden gün boyu kalıcı bir makyaja sahip oluyorsunuz.

Gelin saç modelleri ve profesyonel makyaj uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi alıp randevu oluşturmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan form aracılığıyla bize ulaşabilir, aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Altıntaş Mahallesi 336. Sokak No:17 Nazilli/Aydın

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kuafor F.D Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.