Renk Kuaför Çubuk

E-posta Gönder

Renk Kuaför Çubuk
 • Çubuk, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Renk Kuaför Çubuk Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Renk Kuaför Çubuk Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Renk Kuaför Çubuk Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Renk Kuaför Çubuk Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Renk Kuaför Çubuk Hakkında

Yaşamın en özel anları nedir diye sorsalar eminiz ki söyleyeceğiniz günler içerisinde mutlaka düğün günü olacaktır. Böylesi önemli bir zamanda işinizi şansa bırakmak yerine işinde uzman kişilerle çalışmanın sizi daha çok mutlu edeceğine inanıyorsanız Renk Kuaför Çubuk’ta sizinle tanışmak için sabırsızlandığımızı bilmelisiniz.

2016 yılından beri güzellik ve bakım sektöründe faaliyet gösterdiğimiz kuaför salonumuzda sizi hayallerinizdeki gelin olmanız için ustalıkla hazırlıyoruz. Tecrübemiz ve samimiyetimizle unutulmaz bir hazırlık süreci geçirmenizi istiyoruz. Bu eşsiz deneyimde sizin yanınızda olmak ve yüzünüzdeki gülümsemede biraz olsun katkımızın bulunmasını diliyoruz.

Profesyonel olarak çalışan 6 kişilik bir ekibe sahibiz. Sizinle yakından ilgilenerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet sunuyoruz. Gelin saçı ve makyajı uygulamalarımızı yaptığımız salonumuzda tesettür tasarımı için de özel bir alanımız bulunuyor. Düğün günü hazırlıklarınızın daha keyifli geçmesi için sizinle birlikte yakınınız olan 10 kişiyi de saç ve makyaj uygulamaları yapmak için ağırlayabiliyoruz. Grubunuzla sizin hazırlıklarınıza aynı zaman diliminde başlıyoruz. Bunun için bize önceden sayı vermenizi istiyoruz.

Her zaman kaliteli malzemeler ve markalar kullanmayı tercih ettiğimiz kuaför salonumuzda sağlığınızı önemsiyoruz. Hijyenik koşulları da her daim göz önünde bulundurarak sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. İstediğiniz tüm saç ve makyaj modellerini rahatlıkla yaptığımız kuaför salonumuzda siz nasıl isterseniz o hizmeti sunuyoruz. Dilerseniz imaj değişikliği yapabileceğiniz saç kesimi, renklendirme, ombre ve sombre gibi uygulamaları da alabilirsiniz. Makyaj kısmında ise doğal ve sade makyajları tercih ediyoruz. Pürüzsüz, göz alıcı ve uzun saatler boyunca kalıcılığı süren bir makyaj yapıyoruz.

Siz de Ankara Çubuk kuaförleri arasında bir karar vermek istiyorsanız sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri ayrıntılı olarak değerlendirmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yıldırım Beyazıt Mah. Ankar Bulv. No: 7/3 Çubuk/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.