Bursa'da Düğün Davetiyesi Fiyatları

Düğünününüz ilk sinyalini verecek olan düğün davetiyeniz için düğün bütçenizden ne kadar ayırmanız gerektiğini biliyor musunuz? Henüz bu konuda fikriniz yoksa Bursa davetiye fiyatları hakkında yaptığım araştırma size oldukça yararlı olacak. Hazırsanız başlayalım!

dugun evin galerisi_sinem - Bursa davetiye

Düğün davetiye modelleri ve fiyatları, seçtiğiniz tasarıma, kağıdının cinsine, baskı şekline, adedine ve aksesuar çeşidine göre farklılık gösterecektir. Yani ne seçerseniz onu ödersiniz. Örneğin konuştuğum Bursa düğün davetiye firmaları fiyat aralığı klasik davetiye için 0.17 kuruş ile 2 TL arasında değişiyor. Yani siz 0.55 kuruşluk bir davetiyeden 200 adet almak isterseniz ayırmanız gereken bütçe 144 TL olacaktır. Tamamen klasik olmasın kurdela da olsun sterseniz davetiyeniz 2.60 TL 'ye kadar çıkabiliyor. Püskül veya taş gibi aksesuar eklmek isterseniz ise 2 ile 2.90 TL arasında fiyatlandırılıyor. Yani taşlı bir davetiyeden ve en pahalısından 200 adet almak isterseniz ise ayırmanız gereken bütçe 580 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Bildiğimiz tarzların dışına çıkmak isterseniz son zamanların modası DVD davetiye seçeneğini düşünebilirsiniz. Bu davetiyelerin en keyifli yanı tüm davetlileriniz davet edildiklerini sizin ağzınızdan ve sizin görüntünüz ile görecek olmaları. DVD davetiye fiyatı isi 2 adet DVD için 250 TL. Davetlileriniz için isterseniz siz çoğaltıp gönderebilirsiniz, isterseniz 200 adet için 500 TL bütçe ayırarak onların çoğaltıp göndermelerini isteyebilirsiniz. Diyelim ki siz çoğaltıp göndermeye karar verdiniz. O zaman ayırmanız gereken bütçe 250 TL'ye ek olarak teknolojiye uzak davetlileriniz için klasik davetiye de almanız gerekiyor. Bu da 50 adet için 0.60 kuruşluk davetiyeden aldığınızı düşünürsek 30 TL ve buna ek olarak çoğaltacağınız boş DVD'lerin 200 adedi için 120 TL daha masraf yaparak toplamda 400 TL bütçe ayırmanız gerekiyor. Seçim sizin…

Unutmamanız gereken bir konu ise davetiye adedi arttıkça birim fiyatı düşecektir. Artık davetiye bütçenizi ayırdığınıza göre, bundan sonraki adım olan davetiye göndermenin inceliklerini öğrenmelisiniz.

Düğün Davetiyesi İndirimleri

Şehrindeki 241 Davetiye Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (2)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

MB Meral Bilgi

DVD davetiye fikri çok hoş dizayn olarak da iyi düşünülürse bi düğün anısı olarak kalabilir bence

MT Meltem Turgut

insanlara düğünümüz olduğunu şık ve detaylı bi şekilde bildirmek gerek bence