Düğün Davetiyesi Bursa

Edavetiyeci

  • Min. Fiyat
    5 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Edavetiyeci Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5 TL'den az

Edavetiyeci Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Ücretsiz Teslimat

Edavetiyeci Hakkında

Biz Kimiz?
Renkli, modern, farklı ve uygun fiyata davetiyeler!
edavetiyecicom online davetiye sektöründeki yetersizliği tamamlamak üzere kuruldu. Yenilikçi yaklaşımlarla müşterilerinin önemli günleri için farklı konseptlere sahip davetiyeleri sunmayı hedefleyen şirket, bu kapsamda kaliteli tasarım ve üretim anlayışıyla hareket eden davetiye markalarının ürünlerine yer vermektedir.
Tek adres birçok davetiye modeli!
edavetiyecicom müşterilerine birbirinden değişik tasarımlara sahip davetiye modellerini bir adres altında ulaştırmaktadır. Sünnet, düğün, nikah ve nişan gibi özel günlere yönelik davetiye ihtiyaçlarınıza özgün çözümler sunmaktadır.
Siz seçin biz gönderelim.
Onlarca kategoride, yüzlerce tasarıma sahip edavetiyecicom, en büyük online davetiye satış sitesi olarak hizmet vermektedir. Davetiye çeşitliliği ve markaları açısından zengin ürün tasarımına sahip şirketimiz, seçilen davetiye modelini kısa sürede işleme alarak adrese teslim etmektedir.
Yüksek tasarım kalitesi ve çözünürlük.
edavetiyecicom, yetenekli grafiker ekibe ve birinci sınıf kalite baskı ekipmanlarına sahiptir. Seçtiğiniz davetiye modeli uzman ekip tarafından bilgilerinize uygun hale getirilerek, birinci sınıf baskı cihazlarında çıkarılmaktadır.
Her bütçeye uyun çözümler.
edavetiyecicom, bütçenize uygun çözümler sunmaktadır. Uygun davetiye modelleri veya lüks davetiye modelleri sınıfında birbirinden iyi tasarımlar yer almaktadır. Özel gününüzün imaj ve prestijine uygun davetiye modelleri veya küçük çapta gerçekleşecek davetler için ihtiyaç duyulan tasarım ve fiyat dengesi önem verilmiştir.
Güvenli altyapı
edavetiyecicom sitesi, en iyi e-ticaret altyapısını kullanmaktadır. Banka veya kredi kartıyla yapacağınız ödemelerinizde bilgileriniz şifrelenerek bankanıza gönderilmektedir. Kart bilgileri hiçbir şekilde veritabanında kayıt altında tutulmamaktadır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Nalbantoğlu Mh. Orhangazi Meydan Sk. Sayılgan Uluca Pasajı Kat : 2 No : 213 Osmangazi - BURSA / TÜRKİYE

  • Haritadaki Konumu

    Edavetiyeci Yol Haritası

Edavetiyeci Yorumları (4)

Özgül & Mehmet

Düğün Tarihi: 23.07.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı

Edavetiyeci '' ye çok teşekkür ederiz Mutlu günümüze katkılarından dolayı ve kısa sürede bizi kırmayıp kargoyla davetiyemizi bize ulaştırdıkları için teşekkür ediyoruz. Emeğinize sağlık davetiyemizi çok beğendik tam olarak istediğimiz gibi olmuş

Merve & Burak

Düğün Tarihi: 02.09.2016

Merhaba, Ürünün kalitesi beklediğinden daha iyi çıktı. Hazırlanma aşamasında çok yardımcı olundu. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Filiz & Burak

Düğün Tarihi: 31.07.2016

Ürününüz gayet güzel kaliteli ve fiyat olarak çok uygun çok beğendik

Yusuf & Kuş

Düğün Tarihi: 09.07.2016

Davetiyelerimiz itinayla hazırlanmış. Kaliteli ve uygun fiyat.çok teşekkür ederiz,,,

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.