Düğün Davetiyesi Bursa

Ry Gökhan Ofset

Ry Gökhan Ofset
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ry Gökhan Ofset Hakkında

Sektöründe 17 yılı aşan tecrübesi ile müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunma çabasında olan GÖKHAN OFSET Bursa'da matbaacılık sektörünün en bilinen temsilcilerindendir.
Sürekli Form Baskı alanında üstlenmiş olduğumuz öncü rol ile ilimiz içerisindeki birçok işletmenin ihtiyaçlarını gidermekteyiz.
GÖKHAN OFSET’in uzun dönemde hedefi, sektöründe lider ve başarıyı yakalamış bir marka olmaktır. Matbaa sektörünün en kolay tarafı fiyat rekabeti yapmaktır. Fiyatları düşürürsünüz ve herkes sizin müşteriniz olur. Ama bizce bu biraz kısa soluklu bir hesap… Onun için teknolojinin sağlamış olduğu yenilikler ile sistematik bir şekilde hizmet çeşitliliğini ve kalitesini yerleştirip istikrarlı büyüyen kalıcı bir Pazar payı hedefindeyiz.
İş ortaklarının güven ve memnuniyet duygusunu hiçbir zaman karşılıksız bırakmamayı kendimize hedef edindiğimiz gibi, tüm müşterilerimize her zaman en güncel, en uygun ve en hızlı çözümleri sunarız.
Standartlara uygun yeniliklerin öncüsü GÖKHAN OFSET, gösterdiğiniz
yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek bugün ve gelecekte de sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    2.Köşk Cad. No:12, Bursa, Turkey

  • Haritadaki Konumu

    Ry Gökhan Ofset Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.