Düğün Davetiyesi Bursa

Davetiye Club

5,0
  • Min. Fiyat
    5 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Davetiye Club Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5 TL'den az

Davetiye Club Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat DVD Davetiye

Davetiye Club Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Davetiye Club Hakkında

1974 yılından bu yana ofset, matbaa ve dijital baskı alanında ekonomik ve kaliteli hizmet veriyoruz. Düşlediğiniz düğün davetiyesini hayalinizdeki gibi tasarlayıp gerçeğe dönüştürmek için tüm imkânlarımız ile çalışıyoruz.

Peki, Davetiye Club Bursa düğün gününüzü duyurmak ve sevdiklerinizi davet etmek için neler yapıyor?

Kişiye özel çalışmalar yaptığımız için öncelikle, deneyimli ve yaratıcı ekibimiz ile sahip olmak istediğiniz davetiyeyi tasarlıyoruz. Teknolojinin son halinden faydalanarak kullandığımız makineler ile kaliteli baskı yapıyoruz. Farklı renklerdeki yaldızlı baskılarla davetiye ve menülerinizde renklilik ve çeşitlilik sağlıyoruz. Özel kesim makinelerimiz sayesinde menü, davetiye ve özel zarf üretiyoruz. Kadife ve cut-out baskı yöntemini de kullanıyoruz. DVD davetiye dizayn ediyoruz. İp, çiçek gibi aksesuarlar ile gözünüze hitap eden bütünlüğü oluşturuyoruz. Düğününüzün gösterişli bir şekilde olmasını istiyorsanız kaligrafi davetiye hazırlıyoruz. Vintage, Retro ya da modern gibi konseptli bir davetiye düşünceniz var ise bu imkânı da sunuyoruz. Sadece düğün davetiyesi değil kına, sünnet ve açılış olmak üzere dilediğiniz davetiyeyi tasarlama ve üretme imkânına sahibiz.

Minimum 100 adet davetiye siparişi alıyoruz.

Bursa’da bulunuyoruz ama Türkiye’nin neresinde olursanız olun bize ulaşabilirsiniz. Üstelik 200 TL üstünde olan siparişlerinizde ücretsiz gönderim yapıyoruz.

Bize ulaşmak ve tüm bu imkânlara sahip olmak için ne yapabilirsiniz? Yandaki formu doldurarak isteklerinizi bize iletebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ortak yaşama adım atacağınız bu özel gününüzün davetiyelerine bizimle sahip olabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Demirtaşpaşa Mahallesi 3. Gönül Sokak Uluyol Cadde No:46 Osmangazi

  • Haritadaki Konumu

    Davetiye Club Yol Haritası

Davetiye Club Yorumları (2)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Gamze & Mehmet

Düğün Tarihi: 01.07.2022

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

NİŞAN DAVETİYELERİMİ BASTIRMIŞTIM KALİTESİ VE HIZI ÇOK GÜZELDİ. FIYAT OLARAK KALİTESİNE DEĞER. DÜĞÜN İÇİNDE ANLAŞMAYI DÜŞÜNÜYORUZ. BURSA İÇİNDE ÇOK GÜZEL BİR DÜKKANLARI VAR KESİNLİKLE ORADAN BİLGİ VE SEÇİM DAHA KONFORLU.

Şebnem & Emre

Düğün Tarihi: 11.10.2019

Nişan için davetiyelerimi bastırmıştım çok memnun kaldım.İşini iyi yapan önemseyen bir firma,dedikleri günde teslimatı sağlandı.Nişanlanacak evlenecek çiftlere tavsiyemdir kaliteleri muhteşem düğünde de tercihim Davetiye Club’ten yana olacak.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.