Davetiye Club

Davetiye Club

Düğün Davetiyesi

Kategori

Osmangazi, Bursa

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat1 TL'den az
  • Teslim Süresi1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti100

Özellik

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, DVD Davetiye, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı, Cut-out basımı, Checkbox

Hakkında

1974 yılından bu yana ofset, matbaa ve dijital baskı alanında ekonomik ve kaliteli hizmet veriyoruz. Düşlediğiniz düğün davetiyesini hayalinizdeki gibi tasarlayıp gerçeğe dönüştürmek için tüm imkânlarımız ile çalışıyoruz.

Peki, Davetiye Club Bursa düğün gününüzü duyurmak ve sevdiklerinizi davet etmek için neler yapıyor?

Kişiye özel çalışmalar yaptığımız için öncelikle, deneyimli ve yaratıcı ekibimiz ile sahip olmak istediğiniz davetiyeyi tasarlıyoruz. Teknolojinin son halinden faydalanarak kullandığımız makineler ile kaliteli baskı yapıyoruz. Farklı renklerdeki yaldızlı baskılarla davetiye ve menülerinizde renklilik ve çeşitlilik sağlıyoruz. Özel kesim makinelerimiz sayesinde menü, davetiye ve özel zarf üretiyoruz. Kadife ve cut-out baskı yöntemini de kullanıyoruz. DVD davetiye dizayn ediyoruz. İp, çiçek gibi aksesuarlar ile gözünüze hitap eden bütünlüğü oluşturuyoruz. Düğününüzün gösterişli bir şekilde olmasını istiyorsanız kaligrafi davetiye hazırlıyoruz. Vintage, Retro ya da modern gibi konseptli bir davetiye düşünceniz var ise bu imkânı da sunuyoruz. Sadece düğün davetiyesi değil kına, sünnet ve açılış olmak üzere dilediğiniz davetiyeyi tasarlama ve üretme imkânına sahibiz.

Minimum 100 adet davetiye siparişi alıyoruz.

Bursa’da bulunuyoruz ama Türkiye’nin neresinde olursanız olun bize ulaşabilirsiniz. Üstelik 200 TL üstünde olan siparişlerinizde ücretsiz gönderim yapıyoruz.

Bize ulaşmak ve tüm bu imkânlara sahip olmak için ne yapabilirsiniz? Yandaki formu doldurarak isteklerinizi bize iletebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ortak yaşama adım atacağınız bu özel gününüzün davetiyelerine bizimle sahip olabilirsiniz!

  • Adres: Demirtaşpaşa Mahallesi 3. Gönül Sokak Uluyol Cadde No:46 Osmangazi

Davetiye Club Yol Haritası

1 yorum

Ş&E

Şebnem & Emre

Düğün Tarihi: 11.10.2019

Nişan için davetiyelerimi bastırmıştım çok memnun kaldım.İşini iyi yapan önemseyen bir firma,dedikleri günde teslimatı sağlandı.Nişanlanacak evlenecek çiftlere tavsiyemdir kaliteleri muhteşem düğünde de tercihim Davetiye Club’ten yana olacak.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Davetiye Club firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.