Gürgen Matbaa

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

Osmangazi, Bursa

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Karlıtepe Davetiye
25

Nilüfer

Karlıtepe Davetiye

ÖZEL ANLARINIZA DEĞER KATAN, KARLITEPE GRUP AİLESİ’NE HOŞ GELDİNİZ… Karlıte......

Hakkında

Önemli günlerde önemli davetlileri çağırmak için çok özel davetiye çeşitleriyle Gürgen Matbaa size hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır. Birbirinden özel davetiye ve haber kağıtlarıyla sizde düğün ve özel gün davetlerinizde sizde bir ömür saklayacağınız davetiyeler bastırabilirsiniz. Parşömen kağıtları, mektup kağıtları, resimli baskı, istediğiniz model tasarımı ve daha pek çok davetiye modelleri için siz de bu matbaayı tercih ederek davetiyelerinizi özelleştirebilirsiniz. Çok uygun fiyatlarda sizin için hazırlanmş özel tasarım davetiyelere sahip olabilirsiniz. İstediğiniz sayıda davetiyeyi istediğiniz an size ulaştırılması artık hayal değil. Düğün, kına, özel davetler ve daha pek çok davetiniz için seçiçeceğiniz yüzlerce davetiye modellerinden birine sahip olabilirsiniz. Dilerseniz kendi tasarımınızı da bastırabilirsiniz.

İletişim

İbrahİm Gurgen

  • Adres: Çiftehavuzlar mh. karacabey cd. no 16

Gürgen Matbaa Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.