Sezen Davetiye

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti 50

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Önerilen Firmalar

Sim Davetiye
1

Merkez

Sim Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Mutlu bir gelecek için girdiğiniz bu yolda en yakınlarınızla olacağınız düğününüzün tarihini duyurmak için şık ve farklı tasarımlı davetiyeler tercih etmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise sizleri Bursa’da faaliyet gösteren Sezen Davetiye’ye bekliyoruz. Birçok farklı çeşit ve seçenekle misafirlerimize yardımcı olurken kalitemizi her an hissettiriyoruz. Kısaca kendimizi tanıtmak ve sizlere imkânlarımızdan bahsetmek gerekirse;

Sezen Davetiye olarak kurulduğumuz ve sektörde çiftlere düğün davetiyesi imkânı sunduğumuz ilk günden beri kaliteli hizmet anlayışımızı gün geçtikçe geliştirmeyi hedefledik. Hep daha iyi olmayı ve sizlere daha iyi ki seçenekler sunmayı amaçlayarak müşteri memnuniyeti ilkesinden de sapmadan yanınızda olmak ve doğru bir tercih yaptığınızı hissettirmek için çalışıyoruz. Bursa davetiye firmaları arasında öncü olmak için hep yenilikçi düşünüyor ve gelişim ve değişime açık olarak sizleri ağırlıyoruz.

İşletmemizde birçok davetiye modelini bulma şansınız bulunuyor. Herhangi bir tarz ya da konsept belirlemedeyseniz korkmayın. Sizlere ister tarzınıza uygun isterseniz de en çok tercih edilen davetiye modellerini önerebiliyoruz. Bu doğrultuda da içinize sinen modelleri seçebiliyorsunuz.

İklim modeli, ela modeli, kristal modeli, butiqline modeli gibi sıkça tercih edilen katalog ve davetiye modellerini belirlediğiniz renk ve tarza göre sunabiliyoruz. Davetiye rengini birçok unsurdan yararlanarak seçebilirsiniz. İster gelinliğinize uygun ister düğününüzde tercih edeceğiniz konsepte uygun isterseniz de sevdiğiniz renkleri seçerek davetiyelerinizi oluşturabiliyorsunuz.

Tüm bu detaylar belirlendikten sonra, istediğiniz sayıda davetiyeyi maksimum 1 hafta içinde teslim edebiliyoruz. Bursa dışından bizi tercih etmek isteyen çiftlerimiz olursa onlara da iyi bir haberimiz var! Şehir dışına gönderim yapabiliyor ve kalitemizden Türkiye’deki birçok çiftimizin yararlanmasını sağlayabiliyoruz.

Bu verdiğimiz bilgiler ışığında aradığınız davetiye firmasını bulduğunuzu düşünüyorsanız yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

  • Adres: İnönü Caddesi İnegöl Çarşısı No:7 Osmangazi, Bursa

Sezen Davetiye Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!