Düğün Davetiyesi Bursa

Davetiyecim

  • Min. Fiyat
    10-15 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Davetiyecim Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10-15 TL

Davetiyecim Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Minimum Sipariş Adeti
50
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım

Davetiyecim Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Davetiyecim Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaştıysa davetinizi konuklarınıza duyurmanın vakti de geldi demektir. İstediğiniz model davetiyeyi Davetiyecim’den seçebilir, tarzınızı yansıtan bir metinle konuklarınızı düğününüze çağırabilirsiniz. 1992 yılından beri matbaacılık yapan bir firmayız. Profesyonel ekibimizle çalışmalarımızı başarıyla sürdürüyoruz. Pek çok çiftin en özel günleri için davet hazırlıklarını tamamlamalarına destek oluyoruz. Davetiyelerimizi tüm Türkiye’ye ulaştırıyor, Bursa’dan sipariş verecek çiftlerle telefon aracılığıyla iletişim kuruyoruz.

Peki, davetiyeleriniz çok çeşitli mi?

Oldukça geniş bir davetiye kataloğumuz var. Alternatiflerin çok olması; düğün konseptinize, davet mekanınıza ve davet tarzınıza göre davetiye seçebilmenize olanak sağlıyor. Kararsız kaldığınızda danışmanlık yaparak yol gösteriyoruz. Gümüş renk işlemeler, altın varaklı tasarımlar, kuğu ve kalp desenli modellerle hem romantik hem de göz alıcı bir seçim yapabilirsiniz. Kır düğünü yapacaksanız ya da davet konseptinde çiçek aranjmanları kullanacaksanız; yapraklı, kuşlu, renk renk çiçeklerden oluşan modellerimize yönelebilirsiniz. Eğlenceli bir çiftseniz kendi fotoğraflarınızı karikatüre dönüştürebilir ya da davetiye tasarımında sevdiğiniz animasyon film karakterlerini kullanabilirsiniz. Klasik davetiyelerden hoşlanıyorsanız da düz renkleri tercih edebilir, tasarımda davetiye metnini ön plana çıkarabilirsiniz.

Davetiye metinlerini kim yazıyor?

Davetiyelerin metinleri de çiftlerimiz tarafından belirleniyor. Elimizde kalıplaşmış bazı örnekler var. Ancak özgün bir içerik yaratmak isteyenler sevdikleri şiirlerden yararlanabiliyorlar. Tabii ki düğün daveti içeren, tarih, mekan ve saat bilgilerinden oluşan klasik bir metin de hazırlanabilir. Kararınızı verdikten sonra ortalama bir hafta içerisinde davetiyelerinizi hazırlıyor ve kargo aracılığıyla size teslim ediyoruz.

Bursa davetiye firmaları arasında araştırma yapıyorsanız, modellerimize göz atmak ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle de iletişime geçin. Sayfadaki firma bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Ata Cad. No:161/A Balçova/ İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Davetiyecim Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.