Davetiyecim

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

2-3 TL

Min. Fiyat

Özel Tasarım

Özellikler

Osmangazi, Bursa

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 2-3 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti 50

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı, Checkbox, Cut-out basımı

Önerilen Firmalar

Yıldırım

Doğan Matbaacılık

Sadık Ofset & Davetiye
3

Merkez

Sadık Ofset & Davetiye

Şehir Dışı Gönderim
Ceylan Matbaacılık
15

Osmangazi

Ceylan Matbaacılık

Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaştıysa davetinizi konuklarınıza duyurmanın vakti de geldi demektir. İstediğiniz model davetiyeyi Davetiyecim’den seçebilir, tarzınızı yansıtan bir metinle konuklarınızı düğününüze çağırabilirsiniz. 1992 yılından beri matbaacılık yapan bir firmayız. Profesyonel ekibimizle çalışmalarımızı başarıyla sürdürüyoruz. Pek çok çiftin en özel günleri için davet hazırlıklarını tamamlamalarına destek oluyoruz. Davetiyelerimizi tüm Türkiye’ye ulaştırıyor, Bursa’dan sipariş verecek çiftlerle telefon aracılığıyla iletişim kuruyoruz.

Peki, davetiyeleriniz çok çeşitli mi?

Oldukça geniş bir davetiye kataloğumuz var. Alternatiflerin çok olması; düğün konseptinize, davet mekanınıza ve davet tarzınıza göre davetiye seçebilmenize olanak sağlıyor. Kararsız kaldığınızda danışmanlık yaparak yol gösteriyoruz. Gümüş renk işlemeler, altın varaklı tasarımlar, kuğu ve kalp desenli modellerle hem romantik hem de göz alıcı bir seçim yapabilirsiniz. Kır düğünü yapacaksanız ya da davet konseptinde çiçek aranjmanları kullanacaksanız; yapraklı, kuşlu, renk renk çiçeklerden oluşan modellerimize yönelebilirsiniz. Eğlenceli bir çiftseniz kendi fotoğraflarınızı karikatüre dönüştürebilir ya da davetiye tasarımında sevdiğiniz animasyon film karakterlerini kullanabilirsiniz. Klasik davetiyelerden hoşlanıyorsanız da düz renkleri tercih edebilir, tasarımda davetiye metnini ön plana çıkarabilirsiniz.

Davetiye metinlerini kim yazıyor?

Davetiyelerin metinleri de çiftlerimiz tarafından belirleniyor. Elimizde kalıplaşmış bazı örnekler var. Ancak özgün bir içerik yaratmak isteyenler sevdikleri şiirlerden yararlanabiliyorlar. Tabii ki düğün daveti içeren, tarih, mekan ve saat bilgilerinden oluşan klasik bir metin de hazırlanabilir. Kararınızı verdikten sonra ortalama bir hafta içerisinde davetiyelerinizi hazırlıyor ve kargo aracılığıyla size teslim ediyoruz.

Bursa davetiye firmaları arasında araştırma yapıyorsanız, modellerimize göz atmak ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle de iletişime geçin. Sayfadaki firma bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yılmaz Kılıç

  • Adres: Ata Cad. No:161/A Balçova/ İzmir

Davetiyecim Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!