Trabzon Nikah Sonrası Yemeği

Trabzon'da nikah sonrası yemeği düzenlemek isteyen çiftler için tüm mekan alternatiflerini araştırdık. Servis detaylarına, menülere ve mekan fotoğraflarına göz at, beğendiğin mekanlardan fiyat teklifi iste!

Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları
Tüm Şehirler Nikah Sonrası Yemek Mekanları


Trabzon Nikah Sonrası Yemeği Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Akçaabat 204 30 TL 6.120 TL
Merkez 430 34 TL 14.620 TL
Sürmene‎ 200 10 TL 2.000 TL
Yomra 100 10 TL 1.000 TL

Nikah Sonrası Kutlama Yemeği

Nikahınız kıyıldıktan sonra sevdiklerinizle samimi bir yemek yemeyi planlıyorsanız, menü seçiminden, mekanın dekorasyonuna kadar her şeyi ayrı ayrı düşündüğünüz hoş bir davet verebilirsiniz. Nikah sonrası kutlama yapılacak mekan olarak, şık bir restoran, lüks bir otel ya da kulüp ve davet alanlarını tercih edebilirsiniz. Mekanın teras ya da balkonunun olması, ara ara kapalı mekandan bunalan konuklarınızın hava alması için iyi bir seçenek olabilir. Yine kimi mekanlar, bahçe, orman, deniz, şehir manzarası sunarak, hem damağa hem göze hitap edebilirler.

Nikah sonrası kutlama yemeğinizde menü seçimi özellikle önem taşır. Mümkünse yemekten önce, mekan sahiplerinizden tadım için randevu almanızı öneririz. Böylece müstakbel eşinizle birlikte düğün hazırlıklarınız arasına hem keyifli bir mola vermiş olursunuz, hem de düğün yemeğinizi riske atmazsınız. Kutlama yemeğinizde alternatifli menü seçenekleri sunmak, bütün konuklarınızın günün sonunda mekandan keyifli ayrılmasına olanak sağlar. Örneğin et yemeğinin yanına alternatif olarak sebze yemeği de eklemek, et yemeyen konuklarınızı memnun edecektir. Aynı şekilde yemek öncesi çorba ikram edilecekse, iki çeşit çorba seçeneği sunulabilir. İleri yaştaki, hamile ya da şeker hastası konuklarınız varsa, onları da düşündüğünüzü göstererek daha sağlıklı alternatif bir menü de hazırlatabilirsiniz.

Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Trabzon nikah sonrası yemek mekanları açısından oldukça zengin seçenekler sunar. Deniz ve orman manzarasına sahip uygun fiyatlı mekanları, bulunduğunuz sayfa aracılığıyla detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak, bütçenizi planlayabileceğinizi de unutmamalısınız.