Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Bergama Kardeşler Restaurant

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bergama Kardeşler Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Bergama Kardeşler Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Bergama Kardeşler Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı Kolonsuz salon
Manzara
Şehir manzaralı

Bergama Kardeşler Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Bergama Kardeşler Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Bergama Kardeşler Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bergama Kardeşler Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Bergama Kardeşler Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bergama Kardeşler Restaurant 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Bergama Kardeşler Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bergama Kardeşler Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.

Bergama Kardeşler Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bergama Kardeşler Restaurant düğün dışında parti, kına, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, baby shower, açılışlar, doğum günü, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Bergama Kardeşler Restaurant Hakkında

Uygarlık tarihi boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış en eski yerleşim yerlerinden biri olan İzmir’in Bergama ilçesinde yer alan işletmemiz Kardeşler Restaurant; hayatınızdaki en özel günlerinize ev sahipliği yapmak için burada. Nişanlar, kına geceleri ve düğünlerin yanı sıra mezuniyet törenleri, sünnet düğünleri ve kurumsal çeşitli etkinlikler için sizlere hizmet sunmaya devam ediyor.

Oldukça profesyonel bir ekip ile yol alan işletmemizde beklentilerinizin üzerine çıkarak nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. İşletmemiz İzmir Bergama Kardeşler Restaurant kapalı ve açık alanları ile sizlere her mevsim hizmet sunabiliyor.

Kapalı alanımız: Kardeşler Restaurant Bergama Düğün Salonu minimum 150, maksimum ise 600 kişi kapasitesi ile hizmet verebiliyor. En fazla 600 konuğunuzu ağırlayabildiğimiz düğün salonumuzda kış mevsimi içerisinde gerçekleşecek kalabalık organizasyonlarınızı rahatlık ile düzenleme imkân sunuyoruz.

Açık alanımız: Kardeşler Restaurant Havuz başı ise en az 250, en fazla ise 800 kişi kapasitesi ile hizmet verebiliyor. Yaz mevsiminde gerçekleşecek organizasyonlarınız için havuz başında serin bir ortam sunan işletmemiz küçük ya da büyük her türlü etkinlikleriniz için ideal kişi kapasitesi hizmet sunabiliyor.

Kapalı ve açık alanlarımızın her ikisinde de düğün organizasyonunuzu isterseniz yemekli isterseniz de yemeksiz olarak düzenleyebilirsiniz. Yemekli organizasyonlarınız için restaurantımızın seçkin lezzetlerinin yer bulduğu düğün menü seçeneklerimiz arasında seçim yapabilir, davetlileriniz için şık bir sunum ile menülerinizi hazırlayabiliriz.

Masa ve sandalye giydirme hizmetimizin yanı sıra; fotoğraf, kamera ve barkovizyon hizmeti, orkestra, geniş dans pisti, gelin damat odası, kırmızı halı, giriş ve masa şamdanları, giriş volkanları gibi çeşitli hizmetler de sağlıyoruz.

Ayrıca geniş otopark alanımız ile davetlilerinize park yeri sorunu yaşatmıyoruz. Kapalı salonumuzda yer alan klimalar sayesinde konforlu bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

Siz de düğününüzü planlamak için bizi yakından tanımak isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Blv. No:130

 • Haritadaki Konumu

  Bergama Kardeşler Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.