Ara Sokak Meyhanesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ara Sokak Meyhanesi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Ara Sokak Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Ara Sokak Meyhanesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ara Sokak Meyhanesi Sık Sorulan Sorular

Ara Sokak Meyhanesi düğün fiyatları ne kadar?

Ara Sokak Meyhanesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Ara Sokak Meyhanesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Ara Sokak Meyhanesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ara Sokak Meyhanesi 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Ara Sokak Meyhanesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ara Sokak Meyhanesi düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Ara Sokak Meyhanesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ara Sokak Meyhanesi düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, açılışlar, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ara Sokak Meyhanesi Hakkında

İzmir’in özel organizasyonlar için en çok tercih edilen bölgesi Alsancak’ta bulunan Ara Sokak Meyhanesi, en güzel nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek için konuklarını bekliyor. Sunduğumuz birbirinden farklı fırsatlarla konuklarımızı maksimum tatminle uğurluyoruz. Amacımız ise müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalıştığımız işletmemizden memnun kalmanız ve sevdiklerinizle bir kez daha gelmeniz. Sürekliliği sağlamak için hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arttırmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken de konuklarımızın geri dönüşlerini dinliyor ve düşüncelerinizi dikkate alıyoruz.


Merkezi bir konumda yer alan Ara Sokak Meyhanesi Alsancak’ta ulaşım konusunda birçok seçeneği misafirlerimize sunuyor. Toplu taşıma araçlarından belediye otobüslerini, tramvayı ve izbanı kullanıp meyhanemize çok yakın bir mevkide inebilirsiniz. Yürüyerek 5 dakika içerisinde de sizin için ayırdığımız masalara oturabiliyorsunuz. Kendinize ait araçlarınızla gelmek isterseniz ise meyhanemizin yakınında bulunan özel otoparkları kullanabilirsiniz. Gece 01.00’a kadar kesintisiz bir hizmet vermekteyiz. Bu süreç boyunca bizi tercih edebilir ve keyifli bir akşamı sevdiklerinizle yaşayabilirsiniz.


Personellerimizin, misafirlerimizi güler yüz ile karşıladığını göreceksiniz. Bizi tercih ettiğiniz andan, meyhanemizden ayrıldığınız süre boyunca güler yüzlü hizmetimizden bir an olsun uzaklaşmayacağımızı bilmenizi isteriz. Organizasyonunuz süresince bir bakış uzağınızda olan garsonlarımız isteklerinizi hızlı ve sağlıklı bir şekilde yerine getiriyorlar. Bir isteğiniz olursa, bunu ikinci kere söylemeyeceğinize emin olabilirsiniz.


Yemeklerimize ayrı bir parantez açmak istiyoruz. Nikah sonrası yemekleriniz için bizi tercih ettiğinizi bildiğimizden, yemek konusunda sizi tatmin etmeden buradan göndermek istemiyoruz. Profesyonel aşçımız tarafından hazırlanan mezelerimiz günlük malzemelerden oluşturuluyor. Tazeliğinden bunu zaten anlayacağınız mezelerimizi görerek seçiyor ve masanıza o şekilde alıyorsunuz. Mezelerimizin ve ana yemeklerimizin fiyatlarının da çok uygun olduğunu belirtmek istiyoruz. Aynı zamanda fix menülerimiz de konuklarımıza seçenek olarak sunuluyor. Ara Sokak Meyhanesi fiyatlarıyla cebinize dost olan bir meyhane olacak. Fırsatlarımızdan faydalanmak isterseniz formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Alsancak Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Caddesi 1480. Sk. No:6/A, 35220 Konak/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ara Sokak Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.