Samsun Nikah Sonrası Yemeği

Leziz menüleri ve kaliteli servisi ile hizmet sunan tüm Samsun nikah sonrası yemek mekanları Düğün.com'da! Tek tıkla, restaurantları incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Nikah Sonrası Aile Yemeği Mekan Seçenekleri

Düğün yerine nikah tercih eden çiftlerdenseniz, nikah organizasyonu sonrasında aile yemeği planlayarak samimi ve hoş bir kutlama ortamı yaratabilirsiniz. Hem aileleriniz birbiriyle daha çok kaynaşır hem de keyifli vakit geçirirsiniz. Bunun için restoran ve otel seçeneklerini değerlendirebileceğiniz gibi nikahınızın olduğu yerin balo salonunu da tercih edebilirsiniz. Tutacağınız mekanı davetli sayınıza göre belirledikten sonra, sizin ve konuklarınızın damak zevkine uygun yemek menüsü hazırlatmanız önemli bir detay olacaktır. Mesela vejetaryen konuklarınız varsa menüye onlar için özel olarak sebze yemekleri de ekleyebilirsiniz.

Deniz mahsullerinden oluşan bir menü seçeneği için balık restoranları tercih edilebilir. Deniz mahsulleri herkesin damak zevkine uymayan bir seçenek olabileceği için menüye ek yemek seçenekleri eklemenizde fayda var. İçkili bir yemek planlıyorsanız, şık bir restoran ya da otel seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Nikahtan Sonra Eğlence Tavsiyeleri

Nikah sonrası için eğlenceli bir alternatif arıyorsanız, dostlarınız ve yakınlarınızla tercih edeceğiniz bir karaoke gecesi organize ederek farklı bir eğlenceye imza atabilirsiniz. En yakınlarınızla gideceğiniz bir fasıl gecesi de seçeneklerinizden biri olabilir. Dilerseniz nikah sonrası bir eğlence kulübüyle anlaşarak after party de yapabilirsiniz. Daha uygun bütçelerle daha samimi eğlenceler organize edebileceğiniz nikah sonrası kutlamalarına ek olarak bir de tekne partisi düşünülebilir. 2 saatlik bir tur ayarlayarak denizin ortasında sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz tekne partisi için, konsepte uygun süslemeler yaptırabilirsiniz. Balık ağları ışıklarla, tekne güvertesi de balonlarla süslenebilir. Kokteyl ikramlıklar ve meşrubat servisi ile de konuklarınız oldukça iyi vakit geçirebilirler.

Samsun nikah sonrası eğlencesi organize etmek isteyen çiftler için pek çok mekan imkanı sunuyor. Siz de bu mekanlarla iletişime geçebilir ve de ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Tüm Şehirler Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Samsun Nikah Sonrası Yemeği - Sıkça Sorulan Sorular