Hatay Nikah Sonrası Yemeği

Hatay'da nikah sonrası yemeği düzenleyebileceğin mekanların hepsine göz at! Beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları
Tüm Şehirler Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Hatay Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Siz de düğün yapmak yerine sevdiklerinizle yemek yiyerek mutluluğunuzu kutlamak istiyorsanız, Hatay’da birçok nikah sonrası yemek mekanı olduğunu bilmelisiniz. Hatay’ın hemen hemen her ilçesinde bu tarz mekanlar bulmanız mümkün. Tabii seçeceğiniz mekanın nikah salonunuza yakın olmasına özen göstermelisiniz. Fazla yol gitmemek ve daha az yorulmak açısından bu önemli.

Hatay’da nikah sonrası yemeği yiyebileceğiniz mekanların kapasiteleri 50 kişiden başlıyor ve 400 kişiye kadar yükselebiliyor. O nedenle “Az kişi ağırlayacağım mekan bulmam zor” diye düşünmeyin. Bir yemek organizasyonu için her kapasitede mekan bulunuyor.

Nikah sonrası yemek mekanlarının açık ve kapalı alanları bulunuyor. Restoran formatındaki mekanlar, teras ve bahçe gibi açık alanlarında da çiftleri ağırlıyor.

Hatay’daki yemekli mekanların bir kısmından deniz manzarasına da tanık olabiliyorsunuz. Hatta denizin hemen kenarında yer alan mekanlar da var. Onları da değerlendirebilirsiniz.

Nikah töreninizden hemen sonra mekana geçebileceğiniz gibi dilerseniz önce dinlenip akşam saatlerinde de yemek organizasyonuna başlayabiliyorsunuz. Bunu iyice düşünüp, öyle karar vermenizde fayda var.

Hatay’daki yemekli organizasyon mekanları, düğünlerin dışında nişan ve söz gibi etkinlikler için de sıklıkla tercih ediliyor.

Hatay Nikah Sonrası Yemek Mekanlarının Hizmetleri

Hatay’daki nikah sonrası yemek mekanları, çiftlere birçok lezzet alternatifi sunuyor. Mutfak konusunda oldukça tecrübeli olan mekanlar; beyaz etinden kırmızı etine, mezelerinden tatlısına kadar her lezzeti büyük bir titizlikle yapıyorlar.

Bu mekanlarda sadece yemek yiyeceksiniz diye düşünmeyin. Birçoğunun kendisine ait küçük bir sahnesi bulunuyor. Bu sahnelerde DJ ve canlı müzik ekibi çalabiliyor. Yani hem yemek yiyip hem de dans edebileceğiniz bir ortam oluşturulmuş oluyor.

Hatay’daki restoranların bünyelerinde ses ve ışık sistemleri oluyor. Bu sayede sizin dışarıdan bir firmayla anlaşmanıza gerek kalmıyor.

Nikah sonrası yemek mekanlarının birçoğunda alkollü içecek servisi de yapılıyor. Limitli ve limitsiz alkollü içecek seçeneklerinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Mekanların hazır konseptleri oluyor. Bu konsepti tercih edebileceğiniz gibi size özel bir süsleme tarzı oluşturmalarını da talep edebiliyorsunuz. Hatay’da deniz kenarında yer alan mekanların çoğu mavi ve beyaz rengin hakim olduğu deniz konseptini uyguluyorlar. Bunların yanı sıra eski dönemleri anımsatan vintage konseptlerin ve ihtişamlı süslemelerin uygulandığı Hatay mekanları da mevcut.

Hatay nikah sonrası yemek mekanlarının çoğunda otopark bulunuyor. Bu otoparktan siz ve davetlileriniz ücretsiz bir şekilde faydalanabiliyorsunuz. Bu da park sorununu ortadan kaldırdığı için büyük kolaylık sağlıyor.

Hatay Nikah Sonrası Yemek Menüleri

Çiftler, Hatay’daki nikah sonrası yemek mekanlarına gittiklerinde onlara hazır düğün menülerinden seçenekler sunuluyor. Bu menüler; başlangıç, ordövr tabağı, ana yemek ve tatlıdan oluşuyor.

Menüdeki tüm lezzetleri size en detaylı şekilde sunuyorlar. Eğer yemeklerin içerisinden sevmediğiniz lezzetler varsa değiştirilmesini talep edebiliyorsunuz. Ana yemek olarak da kırmızı et, beyaz et ve balık alternatiflerinden birini tercih etmeniz gerekiyor.

Mekanlardan, baştan sona sizin hazırladığınız bir menüyü yapmalarını da isteyebilirsiniz. Tabii bu durumun fiyatları yükselteceğini bilmelisiniz.

Hatay nikah sonrası yemek mekanları; vegan, vejetaryen, çocuk ve diyabet gibi menü seçenekleri de sunabiliyorlar. Bu menüler için önceden sayı vermeniz ve hangi menüyü istediğinizi belirtmeniz gerekiyor.

Menülerin yanında sınırsız içecek de sunuluyor. İçecek olarak limitli alkollü, limitsiz alkollü ve limitsiz meşrubat seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz.

Hatay’daki bir nikah sonrası yemek mekanının size uygun olduğuna emin olmak için mekanın görsellerine bakmanız, hizmetlerini incelemeniz ve kapasitesine dikkat etmeniz çok önemli. Eğer bu maddeler size uyuyorsa fiyat teklifi alabilir, son olarak bütçenize uygun olup olmadığına bakabilirsiniz.