Meba Balık Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Meba Balık Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450

Meba Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Meba Balık Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale Hizmeti
Evet

Meba Balık Restaurant Sık Sorulan Sorular

Meba Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Meba Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Meba Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Meba Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Meba Balık Restaurant 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Meba Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Meba Balık Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Meba Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Meba Balık Restaurant düğün dışında açılışlar, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, parti ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Meba Balık Restaurant Hakkında

1989 senesi içerisinde Mehmet Bağcı tarafından kurulan Meba, ilk olarak sektöre kumaş ticareti ile giriş yapmıştır. Sonrasında konfeksiyon işine de el atmış ve ihracat çalışmaları ile sektörde hızla büyüme kat etmiştir. Bu büyüme 1999 yılına geldiğimizde satış noktalarının açılması ile daha da hız kazanmıştır.

Mehmet Bey’in, balık ve de Ege ve Akdeniz mezelerine olan tutkusunun hayata geçirilmesi amacı ile kurulan işletmemiz Meba Balık Restaurant Güzelbahçe/İzmir; bu alana dair yapılan araştırmalar yoğun çalışmaların sonucu İzmir’de pek çok müdavimi olan restaurant olarak yıllardır karşınızda.

İşletme ismimizin ise bir hikayesi var tabi ki; Mehmet Bağcı’nın çocukları Volkan ve Çağlar Bağcı tarafından babalarının isim ve soyisim birleşimi ile oluşturulmuştur “Meba”. İşletmemiz bu bakımdan oldukça manevi değeri yüksek duygular ile kurulmuştur. Ayrıca “Meba” ismi; meze ve balık kelimelerinin de birleşimi olduğu için işletmemiz için en uygun isim olmuştur.

Kuruluş tarihimiz 2011 yılından bu yana 240 kişi kapasiteli kapalı iç mekânımız ve de dış mekânımız ile toplamda 500 konuğumuzu misafir edebiliyoruz. Bünyemizde çalışan her biri alanında oldukça profesyonel 30 kişiden oluşan mutfak ve servis ekibimiz ise burada geçirdiğiniz her dakika boyunca sizleri mutlu etmek ve iyi ağırlamak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Öyle ki 2013, 2014 ve 2015 senelerinde düzenlenen “Şefler Yarışıyor” yarışmasında birinciliklerimiz mevcut. Bu bakımdan rüştümüzü ispat etmiş bir işletme olarak sizi de usta şeflerimizin hazırladığı leziz menülerimiz ile ağırlamak isteriz.

Haftanın her günü Meba Balık Restaurant menüsünde yer alan birbirinden lezzetli tatları tadabilirsiniz. Hayatınızın bu özel gününü dostlarınız ile sonrasında gerçekleştireceğiniz bir kutlama yemeği ile taçlandırmak isterseniz Meba Balık Restaurant sizin için doğru adres olacak.

30’dan fazla meze çeşitlerimiz ve sezonun en taze balıkları ve diğer deniz ürünlerinin başı çektiği menülerimiz ile ziyafet sonranızı kurmak bize kalmış. Siz sadece o güne odaklanın ve dostlarınız ile keyfini çıkarmaya bakın!

Bize ulaşmak için tek yapmanız gereken ise formu doldurmak olacak.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Siteler mah. Mithatpaşa Cad. 2.Liman No:188 (Kule Yanı), Güzelbahçe

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Meba Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.